13 نکته راهنمای خرید لباس عید 1401 + لیست لباس عید افراد خانواده

هر مشتری نسبت به قیمت حساس است و قیمت اولین چیزی است که می خواهد بداند. یکی از مزیتهای عالی خرید آنلاین این است که میتوانید بدون تحمل شلوغی فروشگاهها و ترافیک خیابان، به همه فروشگاههای اینترنتی سر بزنید و کیفیت و قیمت آنها را با هم مقایسه کنید. پس حتما از فروشگاههای اینترنتی معتبر که دارای درگاههای امن پرداخت هستند خرید لباسهای نوزاد خود را انجام دهید. استرس نداشته باشید، میتوانید یک شب آن را در مایع و آب خیس کنید و بعد از شستشو، مدتی در معرض آفتاب قرار دهید تا برطرف شود. در این شرایط میتوانید لباسهای سالم و یا دستنخورده را برای نوزاد بعدی خود نگه دارید. گاهی وقت ها ممکن است یک دورهمی دوستانه با دوستان دبیرستانی باشد که خیلی با آن ها صمیمی هستید و بعضی وقت ها هم ممکن است مهمانی های بزرگتری باشد که عده زیادی از افراد دوستان شما نیستند و با آن ها رو در بایستی دارید.

طبق تجربه، تعویض لباسهای نوزادی دارای دکمههای پرسی خیلی راحتتر از دکمههای معمولی است؛ مخصوصاً در نیمه شب که نوزاد گریه میکند و شما خیلی بیخواب هستید و حتی نمیتوانید سر خود را صاف نگه دارید. اسپایدر من، باب اسفنجی، هلو کیتی، سوپر من و غیره شخصیتهای محبوب کارتونی هستند که میتوانید لباسهای خاص آنها را برای نوزاد خود، به خصوص برای گرفتن عکسهای آتلیهای تهیه کنید. امروزه شما در هر فصل و هر وضعیت آب و هوایی (گرم، سرد، مرطوب)، میتوانید لباس مناسبی برای نوزاد خود از فروشگاهها پیدا کنید. معمولا در این سن نوزادان شروع به راه رفتن خواهند کرد، بنابراین شما میتوانید یک دامن زیبا برای دختر کوچک خود نیز خریداری کنید.

شما میتوانید بسیاری از وب سایتهای فروش لباس نوزاد و کودک را جستجو و قیمتها و کیفیت اجناس آنها را با یکدیگر مقایسه کنید. برای خرید لباس نوزاد و کودک از فروشگاه اینترنتی هشت پا باید با توجه به ابعاد برندهای آشور و شابن سایز مورد نظر خود را انتخاب کنید برای مشاهده ابعاد تیکه های مختلف هر برند روی تصویر مورد نظر آن کلیک کنید. نوزادان در این سن هنوز بسیار نامرتب هستند، پس لباسهای راحتی زیادی با این سایز تهیه کنید تا بتوانید با هر خرابکاری، لباس او را تعویض کنید. این گونه افراد تقسیم بندی هیکلی مناسبی دارند ولی باید به دنبال لباس هایی باشند که این ویژگی ها را به خوبی نشان دهد. به دنبال لباسهایی با الیاف طبیعی مانند پنبه باشید، زیرا کمتر باعث آزار پوست نوزاد و بروز آلرژی یا اگزما میشوند. اگر به دنبال یک مورد یا مارک خاص هستید، برای آن مورد وب را جستجو کنید.

فقط لباسهایی را بخرید که اکنون مناسب شما باشد. کسانی که فکر میکنند لباسهای ویژه فصول مختلف فقط برای بزرگسالان شیکپوش است، حتما هرگز لباسهای بچه گانه امروزی را ندیدهاند. برای اینکه اندازه درست دور کمر خود را به دست آورید باید هیچ پیراهنی بر تن نداشته باشید یا اینکه تنها یک پیراهن نازک بر تن کنید، سپس حدود ۱۰ سانتی متر زیر ناف خود را با یک خودکار علامت گذاری کنید و از نقطه ای که علامت گذاری را انجام دادید متر را به دور کمر خود حرکت دهید، پس از این که متر دقیقا به نقطه علامت گذاری شده رسید عددی که مشخص خواهد شد همان اندازه درست دور کمرتان است که می بایست در خرید اینترنتی لباس مردانه در نظر داشته باشید. بهتر است به جای انواع شلوارک و لباس آستین کوتاه، بیشتر برای نوزادان خود در این سن، شلوار و لباس آستین بلند بخرید تا از بروز آسیبهای احتمالی مانند ساییدگی پوست جلوگیری کنید.