13 نکته راهنمای خرید لباس عید 1401 + لیست لباس عید افراد خانواده

اندازه لباس یکی از مهمترین فاکتورها در زمان خرید لباس بچه گانه است. استفاده از لباس هایی که نخ بیشتری – در مقایسه با پلاستیک – در آنها بکار رفته حائز اهمیت است و دارای نکات مهمی هستند.همچنین اندازه لباس نیز باید به گونه ای باشد که حتی الامکان بیش از اندازه تنگ نباشد.البته ضمن در نظر داشتن موارد فوق، توجه به مکانی که قصد استفاده از لباس مورد نظر خود را دارید، نیز اهمیت زیادی دارد. خرید کردن فقط به خاطر حس دوست داشتن خرید یا خواستن چیزی جدید، عادت خوبی به حساب نمی آید. در عوض روی مدلهای پارچهای گرم که پنجهها را از سرما محافظت میکند، حساب کنید.

خنک یا گرم بودن لباس نوزاد از لباس مادر یا فردی که مراقب اوست پیروی میکند. زیپ هم خوب است اما معمولا کمی برای نوزاد ناراحتکننده به نظر میرسد و یا ممکن است گیر کند. سعی کنید لباسهای نوزاد تازه متولد شده خود را از نظر جنسیت، به صورت مشترک بخرید. میتوانید از کفشهای پارچهای مخصوص نوزادی که روی قوزک پا با چسب بسته میشوند کمک بگیرید. در ادامه میتوانید با مطالعه راهنمای انتخاب لباس عید نوروز، خرید بهتری را تجربه کنید. ما نمیخواهیم فقط در فروشگاهها گشت بزنیم و لباسهایی را که قصد خریدشان را نداریم تن بزنیم، بلکه میخواهیم طبق استراتژی، قوانین مهم خرید لباس و راهنمای خرید لباس به بهترین نحو خریدمان را انجام دهیم.

خانم ها از این مدل پوشش برای مجالس و مهمانی های مهم مثل عروسی و جشن عقد استفاده می کنند. چرا که ممکن است نوزاد کامل شما 4 کیلوگرم باشد و در این شرایط مطمانا یک کشوی پر از لباس سایز چهار صفر هرگز به درد شما نمیخورد. نوزاد را بازی کند روی سرشان میافتد و مسیر تنفسشان را میبندد. از انداختن روانداز، پارچه و پتو روی او، هر چند سبک و کوچک خودداری کنید. از خریدن لباسهای زیپدار خودداری کنید. چراکه در این سن بچهها تحرک زیادی دارند و نمیتوانند لباسهای خود را مرتب نگهدارند. پیش بند بچهها به تف کردن، برگرداندن غذا و درکل کثیفکاری روی لباسهایشان علاقه ویژهای دارند. قسمت بالای این دستکشها باید دور مچ را بگیرد تا از دست بچهها در نیاید. نکته: زیرپوشها و بلوزهایی که جلویشان باز میشود از یک جهت دیگر هم مناسب هستند. یک خوبی دیگر هم دارد. دستشان قرار دارد! حالا میخواهد صورت مادرشان باشد یا خودشان فرقی نمیکند!

اکنون که فصل تابستان فرا رسیده است می توانید لباس هایی با جنس نخی را در اولویت های خرید خود قرار دهید. بجای لباسی با برند فیک می توان از لباس هایی با برند کمتر شناخته شده ولی با کیفیت استفاده کرد. چندین طرح قشنگ و ویژه آستین مانتو برای همه پسند ها انواع آستین مانتو آستینها جزء مهمی از پوشاک و یکی از نخستین بخش هایی می باشند که در یک پوشاک به چشم میآیند . پس نباید آستین تنگی داشته باشند. نکته: کفشهای نوزادان هم نباید وسایل تزئینی یا دکمه داشته باشد، چون ممکن است توسط نوزادان بلعیده شوند. زیبایی یکی از مهمترین فاکتورهایی است که تمام بانوان به دنبال آن هستند و روشهای مختلفی را برای به دست آوردن آن طی میکنند. با مراجعه به خیاطی میتوانید برخی از مشکلات لباس را رفع کنید: اگر محصول ارسال شده مشکل محسوسی داشته باشد که غیرقابل چشمپوشی باشد، حتما آن را مرجوع کنید اما اگر این مشکل نسبتا جزیی است، بهتر است آن را به خیاط محل تحویل دهید.