13 نکته راهنمای خرید لباس عید 1401 + لیست لباس عید افراد خانواده

برای خرید لباس نوزاد و کودک از فروشگاه اینترنتی هشت پا باید با توجه به ابعاد برندهای آشور و شابن سایز مورد نظر خود را انتخاب کنید برای مشاهده ابعاد تیکه های مختلف هر برند روی تصویر مورد نظر آن کلیک کنید. متاسفانه در خرید آنلاین نمیتوانید به صورت فیزیکی جنس و مواد به کار رفته در لباس نوزاد و کودک را احساس کنید. لباس کار ضد اسید بیشتر برای افرادی که با مواد اسیدی و رادیو اکتیو کار می کنند، مورد استفاده قرار می گیرد. لباسهای نوزاد را به خوبی فقط با صابون یا مایع مخصوص کودک بشویید (مواد شوینده دیگر باعث بروز آلرژی در پوست نوزاد میشوند) و هر لکهای را برطرف کنید. البته خرید لباسهای خیلی گشاد و بلند را اصلا توصیه نمیکنیم. توصیه همیشگی ما به والدین عزیز خرید لباس نوزادی با حداقل یک سایز بزرگتر برای کودکان خود است. هنگامی که کودک شروع به پیاده روی در خارج از خانه کند، وقت آن است که اولین جفت کفش مناسب کودک خود را بخرید.

هر سنی را سر ذوق میآورد. رنگ ها و الگوهایی که دارید را در نظر بگیرید، و مطمئن شوید که هر چیزی می خرید با چندین لباس دیگر تطابق پیدا می کند. اکثر مردان دنیا، فارغ از سن یا سلیقه ای که در لباس پوشیدن دارند، چندین زیرپوش مردانه را در کشوی لباس های خود دارند. لباس های ضد آب بیشتر از جنس پارچه شمعی تولید می شوند تا خاصیت ضد آب داشته باشند. لباس کار لوله کش، کارگران استخرهای پرورش ماهی و تمامی حرفه هایی که با آب سروکار دارند، باید ضد آب باشد. لباسی که شما برای حرفه و فعالیت خود انتخاب می کنید، تأثیر مستقیمی بر روی وجه و ظاهر شما دارد. افرادی که به حرفه پرستاری مشغول هستند، لباسی با رنگ روشن (سفید) خریداری کنند تا کوچک ترین آلودگی روی لباس قابل تشخیص باشد و لباس سریعاً پاکسازی شود اما لباس کار مکانیک باید تیره باشد تا آلودگی ها مشخص نباشد.

برخی هزینه کمتری می گیرند اما برای محصولات نه چندان با ارزش و بسیار بیکیفیت . مناسب است. از آنجاییکه پوشیدن این لباس بسیار ساده است، بسیاری از کارگران از این لباس کار استفاده می کنند. به زبان ساده تر شما می توانید با پوشیدن لباس فرم و یا رسمی، نگاه اطرافیان را نسبت به خود عوض کنید. نکته بعدی این است که باید یک فروشگاه تخصصی مد و لباس را انتخاب کنید، یک فروشگاه تخصصی احتمالا به شما اطلاعات دقیقتری در زمینه مد و لباس میدهد و البته میتوانید به اصالت کالاها هم اطمینان بیشتری داشته باشید. به عنوان راهنمای خرید عید باید بدانید که روزهای آخر هفته آن هم نزدیک به عید نوروز زمانی است که همه خانوادهها به خرید میروند. بنابراین باید لباس کاری انتخاب کنید که هم ظاهر خوبی داشته باشد و هم از شما به خوبی محافظت کند.

بنابراین دست شما آزادتر است. تنها به ظاهر لباس های دست دوم و چرخه عمرشان که سپری شده، قانع نشوید. ترجیح به خرید لباس های دارای دکمه و زیپ کمتر: زیپ ها و دکمه ها برای کودکان خطرناک هستند. این لباس ها اغلب از جنس نخی هستند تا از تعریق جلوگیری کنند. این لباس ها دارای جیب هستند و برای مشاغلی که لازم است ابزار زیادی در جیب بگذارند، انتخاب مناسبی خواهند بود. نیروهای هلال احمری که در جاده ها مستقر می شوند نیز لازم است که از جلیقه های مخصوص در تاریکی استفاده کنند. همچنین کسانی که دچار حساسیتهای پوستی هستند باید حتی الامکان از لباس های نخی و راحت استفاده کنند.