13 نکته راهنمای خرید لباس عید 1401 + لیست لباس عید افراد خانواده

انتخاب سایز مناسب برای پوشاک از مهمترین نکته در انتخاب هر نوع لباسی است، چه مردانه چه زنانه. یکی از مزیتهای عالی خرید آنلاین این است که میتوانید بدون تحمل شلوغی فروشگاهها و ترافیک خیابان، به همه فروشگاههای اینترنتی سر بزنید و کیفیت و قیمت آنها را با هم مقایسه کنید. حتی اگر نوزاد شما لزوماً در آنها شرکت نکند؛ میتوانید برای آنکه متناسب با لباس خود ظاهری ماجراجو به او بدهید، یکی از این لباسها را در سایز کوچک تهیه کنید. تعویض لباس نوزاد به اندازه کافی سخت است و اگر تا به حال آن را انجام داده باشید، متوجه میشوید که لباس را باید در حالت خوابیده نوزاد پوشاند یا درآورد.

اندازه لباس بچه باید مناسب سن او باشد. اگرچه پاییز به اندازه زمستان سرد نیست، اما ممکن است نسیم ملایم بیاید و وضعیت هوا را سرد کند. ممکن است شما متوجه نشوید و بعد از ارسال پول، کالایی دریافت نکنید. هودی یا لباس یقهدار برای نوزاد کوچک شما مناسب نیست. بهتر است در سایزهای کوچک سه و چهار صفر، ستهای پیراهن و شلوار خریداری نکنید. دکمههای کوچک دوطرفه یا نر و ماده از همه مناسبترند. اگر شرایط فراهم بود، پس از پرو لباس حتماً چند قدم در فروشگاه راه بروید و خودتان را برانداز کنید. اگر میخواهید لباسی طرحدار انتخاب کنید، بهتر است طرحهای ریز را انتخاب کنید. نوزادان در این سن هنوز بسیار نامرتب هستند، پس لباسهای راحتی زیادی با این سایز تهیه کنید تا بتوانید با هر خرابکاری، لباس او را تعویض کنید. به طور کلی در هنگام خرید لباس برای نوزاد خود، از راحتی لباس از نظر الیاف پارچه و نحوه تعویض آن مطمئن شوید.

موقع خرید سیسمونی، به راحتی لباس توجه کنید. اگر یک نقطه از بدن شما درشت است پیشنهاد می شود از رنگ های تیره استفاده کنید. در ادامه یک راهنمای کامل سایز لباس نوزاد تازه متولد شده تا یک ساله برای کمک به شما آورده شده است. این کار در افزایش اعتمادبهنفس کودک تاثیرگذار است و باعث میشود که کودک شما لباس خود را بیشتر دوست داشته و بهتر از آن مراقبت کند. بهعلاوه لباس زمستانی باید راحتتر از دیگر لباسها از تن کودک دربیاید تا اگر برای مدتی کوتاه وارد مغازه یا خانهای شدید و کودک احساس گرما کرد، بتوانید بهراحتی آن را از تن او خارج کنید. اگر از یک رنگ چند کت دارید، رنگ دیگری را انتخاب کنید. اگر احیانا به دنبال کفشهای مناسبی برای یک موقعیت خاص هستید، توصیه میکنیم به دنبال کفش چرمی سبک باشید.

اگر چنین مشکلاتی را مشاهده کردید، حتماً به فروشنده اطلاع دهید تا کالا را برای شما تعویض کند. به عنوان آخرین راهنمایی در خرید لباس زنانه به شما توصیه میکنیم که خیلی خود را درگیر مدهای روز نکنید. همچنین این رنگ ها هم در پوشاک مردانه و هم زنانه کاربرد دارند. همچنین به احتمال زیاد تعداد زیادی لباس به عنوان هدیه دریافت خواهید کرد. همچنین این لباسها معمولا روی لباسهای دیگر پوشیده میشوند. لباسهای نوزاد را به خوبی فقط با صابون یا مایع مخصوص کودک بشویید (مواد شوینده دیگر باعث بروز آلرژی در پوست نوزاد میشوند) و هر لکهای را برطرف کنید. اصولا لباسهای سایز صفر برای نوزادان 6 تا 9 ماهه تولید میشوند.