۱۳ نکته طلایی برای انتخاب لباس های با کیفیت

وزن بسیار مهم است وزن محصولات را مقایسه کنید و متوجه خواهید شد که پارچه های پلی استری از همه سبک تر هستند. کت و دامن یکی از جذاب ترین و زیباترین ترکیب های رسمی برای خانم ها است که در خارج از ایران، برای تیپ های اداری نیز استفاده می شود. برای مثال اگر شخص قد بلند و لاغر هستید؛ حتی الامکان از پوشیدن لباس مجلسی ماکسی و راسته خودداری کنید­. برای اینکه بدانید لباس شما پارچه با کیفیتی دارد که با هر نشست و برخاستی چروک نمیشود، موقع خرید، قسمتی از پارچه آن را بپیچانید و فشار دهید. شما برای خرید تنوع ترین لباسهاب مجلسی میتوانید به سایت مزون لباس مجلسی دریمیس مراجعه کنید. به طور کلی سعی کنید با انتخاب لباس مناسب شانه ها را پر تر و کمر را باریک تر نشان دهید، در این صورت است که می توانید یک هماهنگی و تعادل زیبا در اندام ایجاد کنید.

فقط مراقب باشید کلاه راه نفس کشیدنش را نبندد. خنک یا گرم بودن لباس نوزاد از لباس مادر یا فردی که مراقب اوست پیروی میکند. این دستکش را روی دستهای کوچولوی بچهها بکشید و مراقب باشید که آنها را در دهان نکنند. قسمت بالای این دستکشها باید دور مچ را بگیرد تا از دست بچهها در نیاید. چندین برند ورزشی نوآوری بزرگی را برای محصولات خود به ارمغان می آورند تا عملکرد شما را افزایش دهند. معمولا در این سن نوزادان شروع به راه رفتن خواهند کرد، بنابراین شما میتوانید یک دامن زیبا برای دختر کوچک خود نیز خریداری کنید. استفاده از لباس هایی که نخ بیشتری – در مقایسه با پلاستیک – در آنها بکار رفته حائز اهمیت است و دارای نکات مهمی هستند.همچنین اندازه لباس نیز باید به گونه ای باشد که حتی الامکان بیش از اندازه تنگ نباشد.البته ضمن در نظر داشتن موارد فوق، توجه به مکانی که قصد استفاده از لباس مورد نظر خود را دارید، نیز اهمیت زیادی دارد.

از طرف دیگر لباس زیر به دلیل اینکه برای یک روز کامل پوشیده میشود نباید موجب آزار و اذیت پوست و بدن ما شود. خرید لباس بچه علاوه بر شیرین بودن، سختی های خاص خودش را دارد، سعی کنید با انتخابی درست و اصولی علاوه بر شیک بودن، راحتی و آرامش را برای کودکتان رقم بزنید. کار آن ها را دنبال کنید و از انتخاب پوشش آن ها تجربه کسب کنید. از انداختن روانداز، پارچه و پتو روی او، هر چند سبک و کوچک خودداری کنید. بهترین پارچه برای فصل تابستان را بی شک پارچه های نخی شکل داده اند. لباس برای افراد کوتاه قد: اگر کوتاه قد و لاغرید، بهتر است محور انتخاب لباسهای خود را بر مبنای یک رنگ روشن و یا ترکیبی از چند رنگ روشن نزدیک به هم، قرار دهید. میتوانید از کفشهای پارچهای مخصوص نوزادی که روی قوزک پا با چسب بسته میشوند کمک بگیرید.

از برنامهها، مجلات و وبسایتها، منابع زیادی برای نکاتی که نمیدانید، میتوانید پیدا کنید و کمک بگیرید. جالب است بدانید که بیشتر حرارت بدن نوزادان از طریق سرشان از دست میرود. باشد پتوهای خطرناک را روی سرشان بیندازید. نوزاد را بازی کند روی سرشان میافتد و مسیر تنفسشان را میبندد. لباس هایی که دارای دکمه و زیپ هستند را به هیچ عنوان تهیه و خریداری نکنید چرا که دکمه ها به راحتی از لباس جدا شده و ممکن است خطر خفگی فرزندتان را به دنبال داشته باشد. این حولهها سر فرزند عزیزتان را گرم نگه میدارند و مانع این میشوند که بعد از استحمام سرما بخورد. بچهها علاقه بسیار زیادی به لگد زدن و بهدنبالش گم کردن حداقل یک لنگه از جورابشان را دارند. بعد از یک مدت میتوانید ناخنگیر مخصوص نوزادان را تهیه کنید و درصورت لزوم ناخنهای کوچولویش را کوتاه کنید.