۱۳ نکته طلایی برای انتخاب لباس های با کیفیت

یکی از اصلی ترین موارد برای انتخاب پوشاک به عنوان راهنمای خرید پوشاک اسپورت، برند آن است. هزینه ارسال را برای هر مورد و هر فروشگاهی که میخواهید از آن خرید کنید ببینید. پس قبل از انتخاب لباس، ورزش مناسب خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید از مزون ها و فروشگاه های اینترنتی دیدن کنید و لباسی پیدا خواهید کرد که برای شما مناسب خواهد بود. میتوانید خرید را از انتهای فروشگاه شروع کنید. لیستی از آنچه میخواهید یا نیاز دارید تهیه کنید و طبق همان جلو بروید. در صورتی که پوست شما گندمی است یا تن زرد دارد بهتر است از رنگ های روشن تر استفاده کنید. بهتر است جنس زیپ لباس فلزی باشد؛ البته اگر به طور مستقیم روی پوستتان قرار نمیگیرد و به آن حساسیت ندارید. اگر در مناسبت های نیمه رسمی شرکت می کنید و به صرف نوشیدنی یا شام دعوت شده اید می توانید به دنبال یک پیراهن مشکی کوتاه باشید و اگر به یک رقص یا عروسی نیمه رسمی می روید ، باید لباس کوکتل بخرید.

همچنین اگر شما با همراه خرید کنید می توانید محصولات بیشتری را ببینید و به همدیگر لباس مناسب را پیشنهاد دهید. البته در هنگام بررسی جنبه های مختلف مراقب باشید که دچار وسواس نشوید، اگر لباسی را دوست داشتید و نسبت به کیفیت آن نیز به طور نسبی اطمینان حاصل کردید، خرید خود را انجام دهید. دفعه بعدی که یک لباس را دوست دارید یا دوست ندارید (لباس شخصی، همکاران، فروشگاه و غیره) دلیل آن را یادداشت کنید و یا اینکه آن را به خاطر بسپارید.برای خرید کردن لباس وقت بگذارید و هرگز در خرید عجله نکنید. شما می توانید هر رنگی که دوست دارید بپوشید، انتخاب رنگ لباس سلیقه ای است.

اما در هر انتخابی باید سن، اندام، موقعیت اجتماعی و رنگ­بندی در نظر گرفته شود تا لباس در تن شما به بهترین شکل ممکن دیده شود. جا دکمه یک لباس با کیفیت از یک برند معتبر، ایرانی یا خارجی تفاوتی ندارد؛ یکی دیگر از مواردی است که باید به دوخت آن دقت شود. فروشگاه امی نیز طیف وسیعی از لباس استوک اعم از مردانه، زنانه و بچه گانه را به صورت مستقیم وارد می کند. رنگ خنثی به رنگ هایی گفته می شود که زیاد محصور کننده نیست و بر روی رنگ های دیگر غلبه نمی کند. این ویژگی به خصوص در مورد کیف و کفش زیاد دیده میشود. البته این نکته را در ذهن داشته باشید که رنگ های روشن بسیار زودتر لکه و کثیفی را به خود جذب می کنند و نیاز به مراقبت و نگه داری بیشتری دارند. انتخاب سایز مناسب برای پوشاک از مهمترین نکته در انتخاب هر نوع لباسی است، چه مردانه چه زنانه.

برای هر سنی انتخاب لباس مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. برای خرید لباس مردانه مناسب باید دقت کنیم لباس هایی را انتخاب کنیم که مناسب ظاهر و سن ما باشد. اگر یک لباس با کیفیت می خرید، می خواهید آن را برای سال های بعد هم نگه دارید. اگر بعد از برداشتن دستتان حالت اولیهاش را به دست آورد، با پارچه با کیفیتی رو به رو هستید؛ در غیر این صورت جنس انتخابی شما کیفیت لازم را ندارد و خیلی زود شکلش را از دست خواهد داد. اگر پارچه به حالت قبل برگشت که مشکلی نیست؛ اما اگر فرمش را از دست داد از خرید آن صرف نظر کنید. برخی لباسها مانند لباس ورزشی را باید از فروشگاه مربوط به آن بخرید، ولی اگر لباسی خاص و متفاوت میخواهید به فروشگاههای برند معتبر مراجعه کنید. به عنوان مثال شما نمی­ توانید لباسی را که برای یک تولد پوشیده ­اید برای یک مهمانی رسمی کاری استفاده کنید.