چگونه کفشهای مناسب را انتخاب کنیم؟

هر بار که کفش میخرید، باید پایتان را اندازه بگیرید. اگر هفتهای 3 بار یا بیشتر در یک فعالیت ورزشی شرکت میکنید، باید کفشهای ورزشی با ویژگی های مناسب خریداری کنید. هنگامیکه کفش را امتحان میکنید، جوراب کمک میکند تا کفش با راحتی بیشتری روی پاهای شما بلغزد. قابلیت شستشو : رویه مش به این دلیل که از الیاف مصنوعی تولید میشود و بعضا با لعاب نانو روکش میشود به راحتی قابل شستشو بوده و اثر لکه و رنگ پس از شستشو روی آن نمیماند. آدیداس دارای سریهای متعددی است که بعضی از این آنها دیگر تولید نمیشود. همچنین کیفیت و زیبایی کفش های تولید شده بسیار بالا رفت.

اگر اوقات خود را در اطراف یک مکان ساختمانی یا مکانی که احتمالاً حاوی اجسام تیز زیادی است سپری خواهید کرد، یک کفش با زیره بسیار سخت و محکم را باید انتخاب کنید. بزرگترین آسیبی که میتوان به پا وارد کرد، استفاده از کفش های پلاستیکی است. کفشهای مقاوم در برابر لغزش را میتوان بهطورمعمول در بخشهای خاصی از فروشگاههای بزرگ کفش و یا در فروشگاههای کفش که بهطور تخصصی کفش کار دارند، خریداری کرد. در ویژگی های کفش مناسب میتوان به کفشهای مقاوم در برابر لغزش اشاره کرد که میتوان آنها را در شرایط بد آب و هوایی بپوشید.

قسمت بالای کفش، به نام رویه، همراه با زیره، کفی، زبانه و هر سوراخ یا بند در روی کفش را بررسی کنید. 4. كفشی را كه تازه خريداری كرده ايد به مدت ده دقيقه در روی فرش بپوشيد و قدم بزنيد و كاملا مطمئن شويد كه كفش از لحاظ اندازه و قالب متناسب با پای شما است در غير اين صورت به فروشگاه مورد نظر مراجعه كنيد و كفش خود را تعويض كنيد. همچنین در صورت استفاده شخص دیگری از کفش قبل از شما، پاها را در برابر هرگونه باکتری محافظت میکند. بهعنوانمثال، اگر سبک شما زنانهتر است، ویژگی های کفش مناسب برای آن میتواند به این صورت باشد که برای کار، بوت یا کفش پاشنه تخت به همراه بلوز و شلوار و یا یک کتودامن زیبا بپوشید. برای خرید کفشی با ویژگی های مناسب، کفشها همچنین باید قوس پای شما را نیز پشتیبانی کنند. همچنین، هرگز این فکر را نکنید که میتوانید کفشها را انعطافپذیر کنید.

اگر میتوانید برای خرید کفشی با ویژگی های کفش مناسب، سعی کنید همان نوع جورابهایی را که معمولاً با کفش میپوشید به همراه داشته باشید. برای خرید کفشی با ویژگی های مناسب، باید بهمحض پوشیده شدن راحت باشند و بعدازآن نیز بهمرور نرمتر شوند. عواملی مانند افزایش وزن و بارداری میتواند باعث بزرگ شدن پاهای شما شود. اگر شروع به باز شدن کند، میتواند فرم کفش را تغییر دهد. این به این دلیل است که با گذشت زمان، اندازه پاهایتان میتواند تغییر کند. این لایه علاوه بر محافظت کمک میکند تا کفش سریعاً تغییر شکل پیدا نکند. این نکته در محافظت و نگهداری کتانی بسیار موثر است. بهرحال شکل پاها مختلف است و چرم این نکته را بهتر از غیر چرمی ارضا میکند. گاهاً در بخش پشتی بعضی از کتانیهای اورجینال مخصوص رانینگ مانند کفشهای NMD آدیداس، یک تکه پارچهای کار شده است که به بهتر پوشیدن و درآوردن آن کمک شایانی میکند.