چه کفشی مناسب فوتبال است؟

به گزارش «تابناک»، علی لشکری در گفتوگو با ایسنا، از صادرات ۱۰۵ میلیون دلاری انواع کفش در سال گذشته خبر داد و گفت که صادرات کفش در سال گذشته نسبت به سال ۱۳۹۸ حدود ۳۶.۶ درصد به لحاظ ارزشی و ۲۹ درصد به لحاظ وزنی افزایش داشته است. به عبارت دیگر با افزایش صادرات وزنی توانستیم با قیمتهای پایینتر صادرات بیشتری نسبت به سالهای قبل به دست آوریم. به گزارش ایلنا، سعید زرندی در ادامه سلسله جلسات هم اندیشی با انجمنها و تشکلهای بخش خصوصی در جمع انجمنهای صنعت چرم و صنایع وابسته افزود: صنعت چرم و کفش ایران، صنعتی قدیمی و دارای مزیت نسبی است که در صورت تکمیل حلقه تولید موجب ایجاد ارزش افزوده بسیار بالا می شود.

مواد پلمیری مورد استفاده در این بخش شامل مواد پلیمری با ضخامت ۱٫۵ میلی متر است. اما بخش اصلی رویه کفش، معمولا بیشترین قسمتی است، که از یک جنس تشکیل میشود. بدترین نوع کفش، کفش های پلاستیکی هستند. کفش چرمی مقاوم است و مانع آسیب جدی به پا میشود. این قسمت برای پوشاندن پا در زیر بندها استفاده میشود و اجازه تنگ و گشاد کردن کفش را هم به استفاده کننده آن میدهد. اگر لباسی گرم در هوای سرد میپوشید، چکمههای سنگینتر را انتخاب کنید یا از کفشهای بسته استفاده کنید. میتوانید برای خرید کفش از اپلیکیشن واسط کالا استفاده کنید. یکی از نمونههای بینظیر استفاده از محافظ انگشتان (Toe Cap) در کتانی ورزشی سوپر استار آدیداس (Adidas Superstar) دیده میشود. یکی از نمونههای بینظیر استفاده از محافظ انگشتان (Toe Cap) است. به طور کلی از سه نوع پارچه مش برای ساخته رویه کفش های ورزشی استفاده می شود. عوامل زیادی در انتخاب و خرید کفش ورزشی نقش دارند که قسمت عمده آن به سلیقه فرد بستگی دارد.

برای اینکه بتوانید بهترین کفش پیاده روی را تهیه کنید، چند روش وجود دارد که آنها را به شما معرفی میکنیم. درست خرید کردن یکی از کلیدهای اساسی در زمینهٔ مد و طراحی استایل است که البته این مسئله در میان خانمها بهطور ویژهای اهمیت دارد. نکته حائز اهمیت این است که مدت زمان طولانی از شبانهروز پا در کفش بوده و از اینرو میبایست در زمان خرید یک کفش از حساسیت بالایی برخوردار باشیم تا به بدن خود آسیبی وارد نکنیم. پای خود را در آب فرو کنید و روی یک تکه مقوا قدم بگذارید. اگر مطمئن نیستید به چه نوع کفشی نیاز دارید، به یک فروشگاه ورزشی مراجعه کنید و از فروشندهای متخصص سؤال کنید یا با مربی تیم مشورت کنید. برای پیاده روی هم تنها چیزی که به آن نیاز دارید، یک جفت کفش عالی است. بهعنوانمثال، کفشهای کتانی سفید با شلوار جین و تیشرت و همینطور صندل با یک سارافون یا بلوز یقه دار و شلوارک زیبا به نظر میرسند.

بياييد صادق باشيم، هر لباسي با کفش پاشنه بلند زيباتر به نظر مي رسد. بنابراین برای دانستن چند نکته کاربردی برای انتخاب یک صندل تابستانی زیبا و راحت با ما همراه باشد. برای مثال اگر لباس شما سبک و تابستانی است، میتوانید کفشی سبک و باز بپوشید. اگر سبک مردانه بیشتری دارید، ممکن است کفشهای آکسفورد، لوفر یا نوکتیز را بپوشید. تفاوت بین کفشهای ورزشی ممکن است تفاوت در تحمل کردن فشار در نقاط مختلف و نحوه خم شدن کفش باشد. کفشهای معمولی مانند کفشهای رسمی چرم، صندلها، کفشهای آکسفورد و کفشهای کالج، دارای جنس رویه متفاوتی نسبت به کفشهای ورزشی هستند. اگرچه برای لباسهای مجلل مناسب نیستند، اما اگر قرار است با دوستانتان بیرون بروید یا گشتی بزنید، چیزی راحتتر از یک کفش ورزشی موردعلاقه یا یک صندل راحتی نیست.