چه کفشی مناسب فوتبال است؟

اگر پست و موقعیت شما در فوتبال مهاجم است باید بدانید که وظیفه اصلی شما حرکات تند و انفجاری است. خوشبختانه ، بینی شما از پاهای شما فاصله زیادی دارد اما قدم زدن در اطراف شاید خوب نباشد زیرا می دانید پاهای شما بوی نامطبوع میدهد. نوع گل میخ زیره کفش آنان مثل کفشهای زمین سفت مخروطی و یا تیغهای اما با پایههای کوتاه میباشد. درون گل میخها سوراخهایی وجود دارد که در اثر برخورد با چمن مصنوعی که خود نیز پلاستیکیاند دچار ساییدگی نشوند. گاهی اوقات هم نیز فاقد چمن میباشد. در کفشهای اسپرت کتانی نیز رویه از پارچه، چرم و یا ترکیب هر دو استفاده میشود. زمین سالن، فاقد چمن مصنوعی و یا طبیعی است. این مواد از ۴ منبع اصلی می آیند : حیوانات ( پشم و ابریشم) ، گیاهان ( پنبه ، کتان ، کنف ) ، مواد معدنی ( آزبست ، الیاف گلس ) و مصنوعی ( نایلون ، پلی استر و اکریلیک ). در گذشته تمام پارچه ها از الیاف طبیعی ساخته می شدند مانند گیاهان و حیوانات و مواد معدنی.

این بخش اصلی ترین مکان برای حفاظت از پا می باشد. طراحی و بافت رویه و پستایی کفش و کتانی در این مجموعه تولیدی کلیه مراحل اعم از طراحی ، نقشه زنی ، پیاده سازی مدل شما از روی عکس یا نمونه و در نهایت انجام بافت تخصصی و پیچیده ترین طرح های چند رنگ در کمترین زمان به صورت تک جفت (با کمترین ضایعات نخ) به صورت دهنه معمولی یا کشی (لب کش) بدون نیاز به زوار دوزی و همچنین بافت طاقه ای پارچه با عرض های متنوع و ضخامت و گرماژ پارچه دلخواه شما با استحکام بالا و گرید شده توسط دستگاه های 2017 بافت فوق پیشرفته آلمانی مخصوص بافت پستایی با ظرفیت تولید بالا و بالاترین کیفیت و قیمت مناسب و رعایت محرمانه بودن طرح شما نزد ما با کمک مهندسین و پرسنل مجرب این شرکت تولیدی با سابقه 50 ساله در بافت آماده خدمت به شما تولید کنندگان عزیز کفش و کتانی می باشد.

مهمترین آیتم در انتخاب کفش مناسب پست هافبک این است که بدانید او به طور مداوم در زمین در حال حرکت است. کفشهای چرم در رطوبت دچار آسیب میشوند، به همین دلیل برای فعالیتهای ورزشی مناسب نیستند. جنس آستر در این کفش از چرم طبیعی است که ضخامت مناسبی دارد و کاملا نرم و راحت میباشد که قابلیت جذب عرق از پا را دارد. این گل میخها از جنس آلومینیوماند. در روزهای بارانی هم، نرم و گل آلودند. دانستن مواد مختلفی که در کفش رایج است ، در انتخاب کفش مناسب و متناسب با نیازهای زمان بسیار کمک می کند. مواد ساخته شده توسط بشر معمولاً با مواد شیمیایی مختلف ساخته می شوند که بوی متعفن از آنها ایجاد می کند. بطور کل مش نوعی پارچه است که منافذ زیادی دارد این منافذ ممکن است کاربردهای زیادی داشته باشند به عنوان مثال توری هایی که برای سایه بان استفاده میشوند قابلیت عبور هوا از خود را دارند درصورتی که نور از آنها عبور نمیکند و یا وقتی در آستر شلوار یا شلوارک از مش های سبک استفاده میشود با افزایش سطح باعث عبور هوا در زیر لباس و کمک به خنک سازی بدن میشوند اما وقتی صحبت از کفش کتانی میشود ما به نوعی مش احتیاج داریم که بسیار محکم و سبک باشد و به اندازه کافی مسیر عبور هوا را آسان کند.

این زمینها در واقع همان زمینهای خیابانی اطراف شهرها و مناطق مسکونی است. این زمینها شبیهسازی از چمنهای طبیعی اما با مواد غیر طبیعی است. تفاوت اساسی این کفشها در زمینهای بازی مختلف، زیره آنان است. اما نکتهای در گل میخ آنان مطرح است. در اینجا نایک از آدیداس پیشی گرفته اما پس از آن آدیداس هم عقب نماند و کفشهایی را تولید کرد. برای انتخاب کفش مناسب خود باید از کفشهایی با وزن سبک استفاده کنید. برند کفش پوما مانند برند آدیداس و نایک دارای سریهای متنوعی نیست. باید بگویم اینطور نیست. پست مدافع بدلیل آنکه باید تغییر جهت زیادی را در دریبل مهاجمین داشته باشد، زیره مستحکم از آیتمهای اصلی است.