نکات مهم در هنگام انتخاب و خرید لباس کار

اگر بخوایم لباس کادو بدیم چطور باید سایز مناسب رو پیدا کنیم؟ اگر تصمیم به خرید اینترنتی یک لباس به عنوان هدیه گرفتین بهتره از قبل سایز لباس شخصی که براش کادو میخرید رو بپرسید. در راهنمای خرید لباس مردانه و زنانه شما میتوانید با معیارهای مهم خرید محصولات مختلف آشنا شده و در هنگام خرید آگاهانه تصمیم بگیرید. اگر قراره غافلگیر بشه و این امکان رو ندارید، بهترین گزینه اینه که یکی از لباسهای اون فرد رو اندازه بگیرید و براساس همون سایز و با کمک جدول راهنمای سایز خرید کنید. اگر بخواهیم جزئیاتی در مورد ست های ورزشی بدهیم باید بگوییم که ست شامل سوییشرت، شلوار و تیشرت است که هم میتوانید به صورت جدا جدا خریداری کنید و هم میتوانید یکجا بخرید. ممکنه بلوز با سایز ۳۶ کاملا برای شما مناسب باشه ولی در عین حال به یک شلوار با سایز ۳۸ احتیاج داشته باشین. در میان انواع لباس زنانه ، قصد داریم به ارائه راهنمای خرید شومیز زنانه، شلوار زنانه و تونیک زنانه بپردازیم.

این که سایز دقیق خودتون رو بدونید میتونه کلی بهتون کمک کنه تا راحت، سریع و مطمئن خرید اینترنتی کنید. از روی جنس پارچه میتوانید بفهمید که لباس تا چه حد لطیف است و یا چقدر ممکن است سنگین باشد. جدول راهنمای سایز چقدر از مشکلات شمارو حل میکنه؟ کمتر کسی پیدا میشه که با جدول راهنمای سایز آشنا نباشه. پس ما باید به هر طریقی که شده ورزش کردن را در برنامه روزانه خود بگنجانیم و از آن غافل نشویم. اگر که قصد خرید لباس کشی و فری سایز رو دارید حتما به خوبی آن را بکشید و از کیفیت دوخت آن مطمئن شوید؛ اگر که در هنگام کشیدن پارچه، فرم خود را از دست داد، می فهمیم که کیفیت لباس پایین است، ولی اگر فرم خودش رو از دست نداد، پس میشه به این لباس اعتماد کرد و آن را خرید. در عوض بر روی یافتن لباس هایی که هنوز در شکل ظاهری خوبی به سر می برند یا تقریبا جدید هستند، متمرکز شوید.

البته باید به این نکته توجه کنین که همیشه سایز بالاتنه و پایین تنه افراد یکسان نیست. برای داشتن سایز دور کمر ما براتون روش خیلی راحتی رو انتخاب کردیم. به وسیله متر یا خط کش ۵/۵ سانتیمتر بالاتر از ناف خودتون رو پیدا کنید و دور کمرتون رو از همون ناحیه اندازه بگیرین. آخرین نکتهای که رعایتش برای اندازه گیری این ناحیه لازمه اینه که نباید متر رو خیلی شل یا خیلی سفت بگیرین چرا که در هر دوی این حالتها اندازهای که بدست میارید باعث میشه سایز اشتباهی رو انتخاب کنید. برای اندازه گیری دور کمر بهتره متر رو کمی شل نگه دارین تا اندازه درستتری داشته باشین. برای اندازه گیری دور باسن هم مثل دور کمر سعی کنین متر رو شل بگیرید تا سایز مناسب تری به دست بیارین. هنگام خرید لباس ، باید مراسمی را که در آن حضور خواهید داشت در نظر بگیرید. قبل از اینکه هر چیزی را بخرید، زمان تولد فرزندتان را در نظر بگیرید.

اکثر زوجها از تجربه دیگران در این خرید بهره میگیرند و چه بهتر خواهد بود اگر این تجربیات با علم روز دنیا تلفیق شوند. بهتر است در این سایز فقط چند دست لباس اصلی و ضروری بخرید. بعد با داشتن یه خطکش کوتاه یا حتی یک اپلیکیشن متر موبایلی میتونین سایز لباس دقیق خودتون رو بفهمین. بعد از انتخاب کفش مناسب، هر دو لنگه کفش را بپوشید و چند قدم راه بروید. در این مقاله ما بصورت جامع و با تصویر، به موارد مهم مانند جنس لباس، انتخاب سایز مناسب، کیفیت و رنگ لباس خریداری شده، توجه به راحتی لباس نوزاد و موارد دیگر اشاره کرده ایم. اگر چه نام این لباس، لباس مجلسی مشکی کوتاه زنانه است اما طولهای مختلفی دارد. احتمالا برای شما هم پیش اومده که موقع خرید اینترنتی لباس، سایز اشتباهی رو انتخاب کرده باشین و ناچار شده باشین مرجوعش کنین.