نکاتی که هنگام خرید لباس باید بدانید تا پشیمان نشوید!

همیشه درکنار لباسهای معمولی و با قیمت مناسب، لباسهایی که توسط شرکتهای مشهوری طراحی و تولید میشوند و طبیعتا کیفیت و قیمت بالایی دارند، مورد توجه صنف خاصی از خانوادهها بوده است. زیرا شما را مسن نشان میدهد و مسنتر از سن واقعیتان. خرید بیشتر لباسها را بگذارید برای بعد از تولد نوزاد. لباس راحتی است و به دلیل داشتن دکمه در زیر یا کنار لباس امکان تعویض سریع پوشک نوزاد وجود دارد. اگر لباسهای طرحدار با طرحهای نه چندان شلوغ و رنگهای شاد بپوشید یا بلوز، شلواری را که یکی از آنها راه راه و دیگری ساده است با هم ست کنید، آراسته تر خواهید بود. یکی دیگر از نکات خرید لباس ورزشی جذب رطوبت است که خود عامل کلیدی برای شماست چرا که هنگام خرید لباس ورزشی باکیفیت باید به آن توجه کنید . پس طبق نکات مهم خرید لباس پیش میرویم.

بهتر است در این سایز فقط چند دست لباس اصلی و ضروری بخرید. بهتر است مواد به کار رفته در این لباسها از الیاف طبیعی باشد، مانند پنبه، کتان و نخ. معمولا در سه ماهه اول بارداری میتوانید از لباسهای معمولی خود استفاده کنید. بارداری نباید در زیبایی شما اثری عکس داشته باشد. همان طور که ذکر شد کیفیت پارچه های استفاده شده در لباس کودکان از مهم ترین موارد در هنگام خرید است. لازم به ذکر است که لباس خواب با پارچه نخی قادر نیست گرمای بدن را نگهدارد و همین دلیلی است تا در فصول سرد سبب کاهش دمای بدن گردد.

همانطور که در بالا ذکر نمودیم توجه به راحتی لباس خواب اهمیت زیادی دارد و توجه به آن سبب می گردد که به استایل و زیبایی آن دیگر توجهی نشان ندهیم. این شلوارها معمولا دو فرم دارد یا زیر شکم یا بالای شکم قرار میگیرد و راحتی خاصی به آن میدهد. بنابراین ارزش دارد که کمی بیشتر وقت صرف کنید و این کار را جدی بگیرید. اندازه میتواند بر اساس نام تجاری متفاوت باشد؛ بنابراین ایده خوبی است که قبل از خرید آنلاین، اندازهگیریهای خود را انجام دهید. انواع بادی یکی از اجزای جداییناپذیر لباس نوزاد هستند. با توجه به توصیه متخصصان، باید به خاطر داشته باشید که لباس نوزاد باید 100٪ پنبه، یعنی فاقد الیاف مصنوعی باشد و برای جلوگیری از آلرژی یا واکنشهای پوستی، باید آن را با صابون یا مایع لباسشویی مخصوص کودک شستشو کنید. مارک های مخصوص نوزاد از این نوع تزئینات اجتناب می کنند، اما اقلام خانگی، دست فروش ها و شرکت های کوچک ممکن است از آن ها استفاده کنند.

پارچه های تافته و ساتن: از دیگر محبوب ترین انواع پارچه های مورد استفاده در طراحی لباس بچه گانه دخترانه و پسرانه می توان به پارچه های ساتن اشاره کرد که مناسب برای مهمانی ها بوده و توصیه می شود که به شکل روزانه از این مدل لباس ها استفاده نکنید. از شلوار و دامنهای معمولی خود هم تا مدتی که هنوز اندازه شکم زیاد بزرگ نشده است استفاده کنید. توجه داشته باشید که جنس پارچههای به کار رفته در آنها ضدشعله باشد. لباس کار برق کار یا افرادی که در محیط های در معرض جریان الکتریسیته قرار دارند، باید دارای عایق باشد. پیراهنهای با یقه هفت یا قایقی، مدلهای خوبی برای فرم دادن به صورت خانمهای باردار است. لباسی را انتخاب کنید که فرم خوبی دارد و از ناحیه شکم آزادتر است. از دید افراد راحتی لباس می تواند تفاوت هایی داشته باشد. یک لباس خواب مطلوب باید راحتی را برای شما به ارمغان آورد.