نکاتی که هنگام خرید لباس باید بدانید تا پشیمان نشوید!

بخاطر داشته باشید که نوزادان با سرعتهای مختلفی رشد میکنند و مانند ما بزرگترها، دارای شکل و سایز متفاوتی هستند. اگرچه نوزادان بسیار سریع رشد میکنند، اما پوشاندن راحتترین لباس به تن آنها در هر سنی هنوز هم باید برای شما مهم باشد. باید بدنبال لباسهایی باشید که یقههای سه دکمه در جلو یا کنار دارند و یا آنقدر پارچه آنها منعطف است که به راحتی تعویض میشوند. اگر میخواهید تیشرت برای نوزاد خود خریداری کنید (به ویژه هنگامی که کوچولوی شما 6 ماهه یا بزرگتر است) به یاد داشته باشید که نوزادان چند ماهه سر بزرگی دارند، بنابراین به دنبال لباسهایی با یقههای بزرگتر یا قابل انعطافتر باشید. البته میزان بودجه به لباسهایی که نیاز دارید نیز بستگی دارد. انتخاب مدل لباس شب تا حد زیادی به سلیقه ­ی افراد بستگی دارد؛ برخی سبکهای کلاسیک را ترجیح میدهند و برخی دیگر دوست دارند تابع مد باشند.

یکی دیگر از گزینههایی که باید به هنگام خرید لباس نوزاد مد نظر خود قرار بدهید، پاپوش است. میتوانید با پوشاندن یک سرهمی به نوزاد خود در طول روز و در هنگام خواب، آسایش لازم را برای او فراهم کنید. در این بخش میتوانید با نکات اصلی که باید در هنگام خرید لباس نوزاد خود رعایت کنید، آشنا شوید. نوزادان واقعاً دوست ندارند هنگام پوشیدن و درآوردن لباس به سر آنها فشار بیاید. این سایز مخصوص نوزادان کامل است (حدود 3 کیلوگرم)؛ اما قبل از به دنیا آمدن نوزاد خود از خرید کل لباسها با این سایز خودداری کنید. برای انتخاب لباس مناسب باید از ترفندهای خرید لباس آگاهی داشته باشید. در حال حاضر گزینههای موجود برای لباس پسر بچهها بیپایان است و والدین باید در عین راحتی در جستجوی لباسهای شایان ستایش برای نوزاد پسر خود باشند.

در تابستان میتوانید یک رکابی و شورت پادار را به عنوان یک دست لباس خنک به تن نوزاد خود کنید. در فصول گرم سال میتوانید برای خنکتر شدن نوزاد به سراغ شرتهای پادار (شلوارک) بروید. کمتر پیش میآید که در طی این روزها بخواهید به مهمانی بروید. بهتر است پاشنه کفش کمتر از سه و بیشتر از پنج سانتیمتر نباشد. چه قصد خرید کیف و کفش دارید و چه نوبت به خرید لباس رسیده است، به رنگ آن دقت داشته باشید. دقت کنید که سایز لباسها معمولا از برندی به برند دیگر کمی متفاوت است، حتماً قبل از خرید لباس از هر برندی به راهنمای سایز بندی آن برند توجه داشته باشید اما جدول زیر شامل سایز حدودی برای خرید سیسمونی است.

در این حالت، دیگر احتمال پس دادن مواد دفعی نوزاد شما از پوشک بسیار کم خواهد شد. پس از خرید لباس زیر و پیش از استفاده آن را با آب ولرم و صابون بهخوبی بشویید و پس از خشک شدن آن را استفاده کنید. پس سعی کنید تنوع بیشتری به لباسها در هنگام خرید بدهید و تعداد آنها را نیز افزایش دهید. اصولا پوشاندن انواع بادی به نوزاد بسیار آسان است و در هنگام تعویض پوشک نیز به دلیل داشتن دکمه در زیر لباس کار با آن راحت است. با خیال راحت از سکسن سفارش بده و انواع لباس مردانه ، لباس زنانه و لباس بچه گانه را با کیفیت ترکیه درب منزل و با ارسال رایگان تحویل بگیر ! کسانی که فکر میکنند لباسهای ویژه فصول مختلف فقط برای بزرگسالان شیکپوش است، حتما هرگز لباسهای بچه گانه امروزی را ندیدهاند. فقط کافی است به فروشگاههای حضوری یا آنلاین مراجعه کنید.