معرفی رویه مش کفش کتانی

مواد تشکیل دهنده پارچه گورتکس 20 هزار برابر کوچک تر از مولکول آب و 700 برابر درشت تر از مولکول بخار آب است. پارچه های مقاوم در برابر فشار و ضربه هستند که برای مسیرهای سنگلاخی و ناهموار برای تولید رویه کفش کوهنوردی، کاربردی اند. این روزها بازار کیف و کفش همانند دیگر بازارها رونقی ندارد و در حالی ویترینها با کفشهای متنوع پر شدهاند که بازار خالی از مشتری است. اغلب افراد وقتی کفش ورزشی مورد علاقه خود را میخرند، آنقدر از آن استفاده میکنند تا از کار بیافتد و بعد سراغ یک کفش دیگر بروند. از دیگر خواص مش میتوان به آنتی باکتریال بودن ، دوام بالا و ظاهر بسیار مناسب و با کیفیت نام برد . زمانی که کوهنوردی میکنید هر قدم مهم است و شاید در مواقعی حتی مرگ و زندگی شما به آن قدم بستگی داشته باشد.

این که شما چه نوع کفش ورزشی و با چه قیمتی را انتخاب میکنید مهم نیست. کفشهای ورزش با مدل، رنگ و قیمت متفاوت در اختیار مشتریان قرار دارد. یک عایق گرمایشی نانو نقره و یا ذرات طلا است که در تولید پوشاک، کیسه خواب و رویه کفش کوهنوردی به کار می رود. در حقیقت با توجه به مسیر کوهنوردی و فصل انجام آن که به زمستان یا سه فصله تقسیم میشود کفش ها ویژگی­های متفاوتی خواهند داشت. به همین خاطر خیلی مهم است که پر اهمیت ترین وسیله مورد نیاز کوهنوردی یعنی پای شما ، برای انجام کوهنوردی مجهز شده باشد. سپس باید کفشهایی را پیدا کنید که بتوانید در بیشترین مکانهایی که به آنجا رفتوآمد دارید، بتوانید آنها را بپوشید و همچنین باید متناسب با لباس شما نیز باشند.

همچنین میتوانید از شامپو فرش، با همان روش شست و شوی فرش برای کفش استفاده کنید تا آسیب کمی به کفش وارد شود. بنابراین برای داشتن تنفس و تبادل رطوبت برای ساخت رویه کفش کوهنوردی استفاده می شود تا در شرایط بارانی و برفی از نفوذ آب و باد جلوگیری شود. در واقع زیره کفش کوهنوردی ستون اصلی کفش است. اما بهتر است در طول هفته، بعضی از روزها و برخی مسیرها را از کفشهای دیگرتان استفاده کنید تا کفش ورزشی مورد علاقهتان زود فرسوده نشود و کمی استراحت کند. پوست گاو بهترین پوست رایج در ایران است که هم از نظر یکنواخت بودن و هم بهتر دباغی شدن مورد استفاده قرار میگیرد.

همچنین اتو زدن بند کفش بعد از شستن میتواند به مرتب بودن کفش و تازه دیده شدن آن کمک چند برابری بکند. یک عایق حرارتی از الیاف مصنوعی پلی استر است و به دلیل حفظ گرمای بدن برای تولید پوشاک و رویه کفش کوهنوردی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین داشتن لایه ی میانی ضخیم باعث می شود گرمای کمتری از طریق کف کفش هدر برود و در نهایت بتوانید از پای خود به خوبی در برابر سرما حفاظت کنید. کفش ورزشی را هر چند روز یک بار تمیز کنید تا همیشه مرتب به نظر برسید. تمیز کردن کفش ورزشی وقتی سختتر میشود، که در مورد یک کفش ورزشی یا کتانی سفید صحبت کنیم.