صرفا برای رفع نیاز لباس نخرید

به عنوان اولین راهنمایی در خرید لباس زنانه، شما ابتدا باید مدل لباس دلخواه خود را انتخاب کنید. البته خرید لباسهای خیلی گشاد و بلند را اصلا توصیه نمیکنیم. کتها و ژاکتهای بلند و آنهایی که تا روی ران قرار میگیرند، برای چنین اندامیمناسبتر است. اولین سوالی که باید از خودمان در خرید لباس ورزشی باکیفیت بپرسیم این است که برای چه ورزشی باید از چه جنس لباسی استفاده کنیم ؟ اگر قصد خرید مانتو دارید، این کار را حتما انجام دهید. علاوه بر این ، صفحه کیفیت مارک را نیز بررسی کنید. در زمان خرید بادی برای نوزاد خود، علاوه بر در نظر داشتن کیفیت لباس بچه گانه و جنس آن، باید به اندازه یقه و حلقهآستینها نیز دقت کنید. به طور مثال اگر قصد خرید مانتو دارید، ترجیحاً به سراغ مدل ها و رنگ هایی بروید که با شلوار زنانه و شال هایتان هماهنگ باشد. پارچه هایی که دارای درصدی مواد پلاستیکی هستند اگر چه عمر طولانی تری دارند اما با پوست سازگاری خوبی نداشته و به خصوص در آب و هوای گرم باعث تعریق زیاد و عرقسوز شدن پوست میشوند.

اگرچه در نقاط مختلف ایران ممکن است که شرایط آب و هوایی تا حدی متفاوت باشد، اما به طور کلی می توان گفت که دمای این فصل بین 30 تا 40 درجه در نوسان است، و به طور تقریبی همه روزهای این فصل آفتابی هستند.در چنین شرایط آب و هوایی نیاز است که رنگ روشن را نسبت به رنگ های تیره در اولویت بیشتری قرار دهید. میگویند یکی از عواملی که در قضاوتهای اولیه دیگران درباره ما تاثیرگذار است، لباسی است که به تن داریم؛ به طور مثال اگر لباس ورزشی بپوشیم، ممکن است در نظر دیگران شخص ورزشکاری به نظر بیاییم.

چندین برند مطرح ورزشی نیازهای ورزشکاران را شناسایی کرده و هنگام طراحی ویژگی ها را درج می کنند. چه اگر لباس بزرگ باشد و یا اگر بیش از اندازه جذب باشد ، سرعت شما را کم کرده و روی عملکرد شما تأثیر می گذارد و هم چنین تاثیر زیادی بر عملکرد ورزش شما دارد . کفش تنگ نخرید: کفشی بخرید که از همان ابتدا اندازه پایتان باشد و در آن احساس راحتی کنید. همچنین توجه داشته باشید که لباس های ورزشی برای پوشیدن معمولی بسیار راحت هستند ، پس حتما در خرید لباس ورزشی باکیفیت این را در نظر داشته باشید. صبح خرید نروید: بعد از ظهر و ساعات پایانی روز بهترین زمان برای خرید کفش است. اندازه پاها در طول روز تغییر میکند. برای پای بزرگ تر کفش بخرید: در بعضی افراد اندازه هر دو پا کاملا یک اندازه نیست و ممکن است یکی از پاها بزرگتر از دیگری باشد.

یکی از نشانههای پارچه خوب این است که هر دو روی آن از یک کیفیت واحد برخوردار است. هنگام خرید هر نام تجاری ، سیاست بازگشت و مبادله آنها را درک کنید. قبل از خرید چیزی بخورید تا به دلیل گرسنگی در خریدتان عجله نکنید. اگه قصد شروع ورزش را دارید شاید برای شما غیر قابل باور یا حتی خنده دار باشد که بدانید آدما با خرید لباس ورزشی باکیفیت و جدید مشتاق شروع هر چه سریعتر ورزش هستند اما متاسفانه خیلی زود ناامید شده و کناره گیری میکنند این افراد اصلاً از فعالیت های بدنی خود لذت نمی برند شاید از مهم ترین دلیل آن هم انتخاب نامناسب لباس ورزشی باشد. معمولا این لباسها از جنس پنبه یا تریکو هستند و به همین دلیل خیلی نرم و راحتاند و به پوست نوزاد آسیبی نمیرسانند. لباسی برای دیابتی ها: توصیه میشود بیماران دیابتی از لباس هایی با جنس نرم و لطیف استفاده کنند.