رویه کفش – باشماق مواد اولیه کفش چیست؟

پس از دو سال توسعه داخلی آدیداس، ما تصمیم گرفتیم با همکاری شریک طراحی طولانی مدت ، Kram / Weisshaar – استودیوی پیشگام طراحی دیجیتال، این روند را تسریع کنیم. رویه کفش هایی که از نخ ساخته می شود انعطافپذیری حداکثری دارند پس بر عکس تصور عموم که نخ و پارچه ماده مناسبی برای رویه کفش ورزشی نیست، یکی از ایده آل ترین مواد برای قسمت رویه کفش های ورزشی مخصوصا انتخاب و خرید کفش پیاده روی محسوب می شود. قسمت فوقانی دارای یک احساس و تناسب سبک پیله ای است، برای جلوگیری از لغزش پاشنه پا را قفل می کند ، با نخهای قرمز سفت و محکم تر در وسط پا، جعبه انگشت و پاشنه (جایی که پا به تکیه گاه نیاز دارد) و نخ های زرد انعطاف پذیر در قسمت جلوی پا انعطاف پذیری این رشته ها هر یک از این ویژگی ها را با هم در داخل مواد ترکیب می کنند تا از چرخه راه رفتن کاملاً متناسب و پشتیبانی شوند.

مهم است که به یاد داشته باشید که پا این شکل نامتقارن کاملاً پیچیده است. این واقعیت که هیچ سابقه واقعی وجود ندارد، این سفر هم هیجان انگیز است و هم ناامیدکننده. این مانند یک شی یا یک ماده خاص نیست، بیشتر شبیه مجموعه ای از سیستم های به هم پیوسته است که برای تلاش و انجام کاری با هم کار می کنند. با STRUNG ، ماده نهایی ترکیبی است، بنابراین امتحان کردن و کشف کردن اینکه به کجا خواهید رسید پیچیده است. فوم بسته سلول ماده متراکم تری است که معمولاً برای ساخت لایه های میانی کفش استفاده می شود. ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ – ۰۸:۲۹ استانها اصفهان نظرات به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرضا، صنایع دستی بخشی از تولیدات ساخته دست بشر است که برگرفته از ذوق و خلاقیت هنری، مهارت فنی، مواد اولیه طبیعی و بومی و بینش و باور انسانها و متاثر از جهان پیرامون آنهاست، گیوه این پای افزار کهن از قدیمیترین صنایع دستی این مرز و بوم به شمار میآید.

۸-سبک. کفش چرمی شیک و باسبک و لوکس به نظر می اید در حالتی که غیرچرمی ها مثل پلاستیک به نظر می ایند. چالش فناوری مواد ما کاملاً واضح بود – ما می خواستیم چیزی بسازیم که بتوانیم نخ ها را در هر جهتی قرار دهیم تا فراتر از آنچه که روش های ایجاد نساجی موجود قادر هستند باشد. می توانند مواد ایده آلی برای رویه کفش باشند.پس جنس رویه یکی از اصلی ترین فاکتورها در خرید کفش ورزشی مورد نظر شماست در حالی که در اکثر موارد به آن توجه نمی شود. ما در مجموعه اورجلند سعی بر این داریم که هم دانش به روز شما را در زمینه خرید کفش پیاده روی و ورزشی بالا ببریم و هم تجربیات شخصی خودمان را با شما در میان بگذاریم. ما می خواستیم ببینیم که چگونه ما به عنوان یک تیم می توانیم با روباتیک و داده های ورزشکاران به روشی معنادار و خلاقانه ارتباط برقرار کنیم.

کف میانی رادیکال ترین طراحی شبکه آدیداس 4D ما است که تا به امروز ارائه شده است. انواع مختلفی از فوم باز وجود دارد که بازترین آنها فوم شبکه ای است که اغلب برای ایجاد ویژگی های تهویه در کفش استفاده می شود. این شغل همه چیز در مورد کاوش و عبور از مرزها است، بله، شما اشتباه نمی کنید اما همه چیز در مورد یادگیری و استفاده از آنها برای پیشرفت است. همانطور که در تکنولوژی ها شاهد پیشرفت های زیادی هستیم این پیشرفت در پوشاک و اکسسوری ها نیز نفوذ کرده است که علاوه بر پیشرفت ساخت کفش های هوشمند شاهد کفش هایی با یک زیره کفش و چندین رویه نیز هستیم ! در ابتدا این کار واقعاً ساختن چیزهایی با دست، ساخت نمونه های اولیه و اجازه پیشرفت پروژه به جای تلاش برای عجله در اوایل کار بود.