رویه کفش – باشماق مواد اولیه کفش چیست؟

این موضوع به دلیل آن است، که هنگام تحرکات ورزشی، پاهای افراد در وضعیت راحتی قرار گیرد و فضای تنفس و عبور و مرور هوا در اطراف پا وجود داشته باشد. رویه کفش پیاده روی باید دارای منافذی برای عبور هوا باشد. اما در کفش های پیاده روی ، از رویه های پارچه ای استفاده میشود که به علت مشبک بودن پارچه جریان هوا بخوبی در جریان است و این رویه ها باعث سبکی کفش و زیبایی آن می شود . پاشنه ی کفش پیاده روی نباید خیلی ضخیم باشد، این نوع پاشنه منجر به کوبیده شدن پای شما بر زمین خواهد شد، که این امر علاوه بر کند کردن سرعت پیاده روی، امکان بروز ساق درد بعد از پیاده روی را افزایش می دهد. این تکه ها بصورت منظم به دست پستها سازان میرسد و آنها با چرخ های دوزندگی یا چسب و دستگاهای ساده و مرتبط انها را بهم متصل میکنند.

وی اضافه میکند: ایجاد یک واحد تولیدی که حداقل جوانان همین روستا مشغول به کار شوند جرقه ابتدایی این طرح بود بنابراین با بررسیهای انجام گرفته دست در دست هم با بهرهگیری از تسهیلات مشاغل روستایی این واحد راهاندازی شد و امروز بعد از دو سال تاثیرات آن در روستا ملموس است. استحکام رویه کفش پیاده روی باید به نحوی باشد که از پیچ خوردگی پا جلوگیری کند و همچنین در برابر فشار های وارده در طی زمان حالت اولیه خود را از دست ندهد. متولیان این واحد تولیدی با اطمینان خاطر به جوانان از شغل و تشکیل خانواده افتخار میکنند و آن را از دستاوردهای خود میدانند؛ اتفاقی که صدالبته افتخار هم دارد. بدین صورت یک واحد تولیدی، روستای ینگیقلعه را سرپا نگه داشت، تا زنان و مردانش در همان اتمسفر تنفس کنند، نیروی کار خود را برای آبادانی آن به کار گیرند و به حاشیهنشینی شهرهای بزرگ تن ندهند.

تا در صورت خراب شدن بتوان آن را با یک کفی نو تعویض کرد. کفش پیاده روی در قسمت کفی و پاشنه باید پد گذاری شود. از آنجایی که معمولا یک پا کمی بزرگتر از پای دیگر است، کفش پیاده روی خود را متناسب با اندازه پای بزرگتر خود انتخاب کنید. این رویه نسبت به چرم دوام بیشتری را دارد و آب را جذب نمیکند و سبکتر و نازکتر است. گلدتگ امروز پیشنهاد کفش رویه بلند مردانه KIMIA رو برای آقایان داره که ظاهر متفاوتی نسبت به پیشنهادهایی که تا حالا بهتون دادیم داره . اين يكي از مهمترين عوامل حفظ زيبايی ظاهر كفش و نيز بالارفتن مدت زمان عمر كفش مي باشد كه متاسفانه در كشورهای جهان سوم بدليل پايين بودن سطح درآمد جامعه چنين كارهايی عملا غيرممكن می باشد.

همچنین لازم است كه قسمت پاشنه كفش حالت ارتجاعی كافی داشته باشد تا بتواند مقادیری از فشار و شوک وارد شده ازطرف زمین به پا را بكاهد. به طور کلی، کفش پیاده روی باید در قسمت جلوی كفش انعطاف پذیری كافی داشته باشد بطوریكه شخص به راحتی بتواند به میزان 45 درجه آنرا خم نماید. هنگام پیاده روی، ضربه ی اول به پاشنه ی پای شما می خورد و بعد از آن به صورت منظم ضربات از پاشنه به پنجه پا در گردش خواهند بود، بنابراین وجود یک بالشتک منعطف، که امکان بالایی برای خم کردن انگشتان پای شما فراهم کند در کفش پیاده رویتان ضروری است.