رویه کفش – باشماق مواد اولیه کفش چیست؟

چرم طبیعی، به علت دارا بودن منافذ طبیعی در بافتش، امكان تبادل هوا میان بیرون وداخل كفش را فراهم آورده و به اصطلاح، باعث تنفس پا می شود. اگرچه برای لباسهای مجلل مناسب نیستند، اما اگر قرار است با دوستانتان بیرون بروید یا گشتی بزنید، چیزی راحتتر از یک کفش ورزشی موردعلاقه یا یک صندل راحتی نیست. اگر در یک محیط حرفهای مانند یک دفتر کار میکنید یا برای شام با یک لباس مجلسی بیرون میروید، اگر کفشی همگام با لباس خود بپوشید، جلوه بیشتری خواهید داشت. در نحوه ساخت سطح دولایه از جنس های مصنوعی عواملی وجود دارد: مانند اینکه پلی استر استفاده شده برای پشتی بافته شده است یا غیر بافته شده است ، یا چه روش چسبندگی استفاده می شود ، یک فرآیند خشک یا مرطوب ، کیفیت و دوام جنس مصنوعی حاصل را تعیین می کند.

اگر در ساخت چرم مصنوعی از متریال و مواد با کیفیت استفاده شود دوام بسیار بالایی دارد. درک تغییرات در نوع ، ملاحظات مربوط به کیفیت و نگهداری و مزایا و معایب احتمالی هر نوع به شما اطمینان می دهد که هر جفت کفشی را که با افتخار خریداری می کنید ، بپوشید. بهعنوانمثال، اگر سبک شما زنانهتر است، ویژگی های کفش مناسب برای آن میتواند به این صورت باشد که برای کار، بوت یا کفش پاشنه تخت به همراه بلوز و شلوار و یا یک کتودامن زیبا بپوشید. ایرمش از یک توری نایلون به عنوان لایه وسط استفاده میکند که به آن ایرمش فابریک میگویند و در رو و زیر از پارچه های مش بافته شده از پلی استر و کتان استفاده میشود رویه مش با ترکیب مناسب این سه ماده کشسانی متفاوتی را ایجاد میکند که میتوانید به راحتی در انواع کفش کتانی این تفاوت را احساس کنید علاوه بر سلیقه های مختلف نیاز ورزشکاران در رشته های مختلف نیز در ایجاد این تفاوت موثر است به عنوان مثال کفشی که برای تنیس طراحی شده از جنس مش ضخیم تر و با کشسانی کمتر و کفشی که برای پیاده روی طراحی میشود رویه کشسانتری دارد که به ایجاد حس راحتی بسیار کمک میکند.

این ماده عایق گرما است و دمای پا را در درجه حرارت های مختلف تنظیم میکند. از ویژگی های کفش مناسب داشتن یک پاشنه تخت و پهن که 1 اینچ (2.5 سانتیمتر) یا کمتر باشد، احتمالاً خوب است. داشتن یقه مچ که به دور مچ پا میپیچد و از پیچ خوردن آن جلوگیری میکند. داشتن کفی میانی که بین کفی داخلی کفش و زیره کفش قرارگرفته و از ضربههای شدید به پا جلوگیری میکند. یک جفت چکمه انتخاب کنید که از مچ پا پشتیبانی خوبی داشته باشد، در اطراف پاشنه پا از استحکام خوبی برخوردار باشد و فضای زیادی داشته باشد. اگر بهجایی در فضای خارج از منزل که ممکن است ناهموار باشد، میروید. در هنگام خرید کفش، باید به این نكته دقت كرد كه كف زیره نباید صاف باشد، بلكه باید آج دار بوده تا از لیز خوردن جلوگیری كند. محبوبیت فوتبال را از گذشته تا به امروز نباید نادیده گرفت.

این لایه علاوه بر محافظت کمک میکند تا کفش سریعا تغییر شکل پیدا نکند. این امر خصوصاً در مورد پاشنههای سبک استیلتو که نوک تیزی دارند، بیشتر صدق میکند. داشتن انعطافپذیری کافی و متناسب با فعالیتی که قرار است با کفش انجام دهید. از ویژگی های کفش مناسب این است که پنجه کفش باید فضای کافی برای انعطافپذیری انگشتان را نیز داشته باشد. سرویس سبک زندگی فردا: سلامت کودکتان برای شما بسیار بااهمیت است. همچنین، اگر کفشهای شما دارای پولک است، با پوشیدن پیراهن براق یا شلوار براق لباس خود را با کفش خود ست کنید. بهعنوانمثال، اگر یک جفت کفش دارید که دارای چندین رنگ روشن و پررنگ است، میتوانید بقیه لباس خود را با یک رنگ از رنگهای کفش خود، هماهنگ انتخاب کنید.