راهنمای کامل و جامع خرید لباس نوزادی

اگر میخواهید برروی فرم بازوها و بالاتنه خود تاکید کنید بهتر است لباسهای گشاد و آستین بلند را انتخاب نکنید. اگر لباس تنگ باشد ممکن است در اثر ورزش دچار سایش یا پارگی شده و همچنین قدرت انجام حرکات را از شما بگیرد و اگر گشاد یا بلند باشد باعث میشود مدام در دست و پای شما بپیچد و با این کار شما به خطر بیوفتید. خرید لباس برای نوزادان همانقدر که لذتبخش است به توجه و دانستن خیلی از نکات احتیاج دارد. از دیگر نکات مهم در مورد کفش ورزشی انعطاف در آن است برای اینکه متوجه انعطاف پذیری در کفش ورزشی شوید آن را با دو دس بپیچانید. نکته اول در مورد کفش ورزشی این است که این نوع کفش ها باید پاشنه های راحتی داشته باشند و به هیچ عنوان سفت و سخت نباشند. نکته دوم این است که رویه کفش نباید به پای شما فشار بیاورد و درون کفش نباید هیچ درز، برآمدگی و شیاری داشته باشد پس علاوه بر جنس رویه به سایز آن نیز کاملا توجه کنید.

از دیگر مزیت های این پارچه ها میتوان به این نکته اشاره کرد که این لباس ها به تن نمیچسبند و مانع انجام حرکات شما در حین ورزش نخواهند شد. را در نظر نمیگیرند و فقط میخواهند کتانی و کفش آن ها طبق مد باشد در صورتی که چنین تفکراتی به هیچ عنوان درست نیست زیرا اگر کفش نامناسب باشد با ورزش کردن نه تنها سلامت نمیمانید بلکه آسیب های جبران ناپذیری به بدن خود وارد میکنید. سومین اشتباه این است که تعدادی از کسانی که سایز پای بزرگی دارند میخواهند پای خود را کوچکتر نشان دهند به همین دلیل کفش های باریک و یا تنگ را انتخاب میکنند این کار نیز به مرور زمان به انگشتان پا و در نهایت کل بدن آسیب وارد میکند.

ست بودن لباسهای شما یکی دیگر از نکات مهمی است که باید به عنوان راهنمای انتخاب لباس عید نوروز مد نظر داشته باشید. اگر شما یک لباس ورزشی مناسب نداشته باشید در هنگام ورزش و انجام حرکت های تعادلی یا کششی یا پرسرعت دچار مشکل خواهید شد و از ورزش کردن لذت نخواهید برد زیرا لباس های غیر ورزشی خاصیت ضد تعریق و قدرت کشسانی بالایی ندارند و همین موارد باعث آزار شما در حین ورزش خواهند شد و همچنین به بدن شما آسیب میزنند. در خرید لباس بچگانه حتماً به سایز لباسها نیز باید توجه کنید. در این قسمت باید توضیحات شفافی نسبت به نحوه مرجوع کردن لباسها وجود داشته باشد. یک لباس ورزشی خوب و جذاب انگیزه شما را برای ورزش کردن چند برابر میکند و باعث میشود همیشه میل به ورزش کردن داشته باشید. یکی دیگر از نکاتی که شما باید در خرید لباس ورزشی باکیفیت حتماً به آن توجه داشته باشید این است که لباسی را انتخاب کنید که در زمان ورزش شما خشک به ماند و شما با پوشیدن آن احساس راحت تری داشته باشید همچنین باید اندازه را انتخاب کنید که کاملاً متناسب با اندام شما است .

دومین اشتباه رایج این است که افراد انواع کفش ها را نمیشناسند و خیلی از اوقات کفشی را انتخاب میکنند که مناسب ورزش مد نظر آن ها نیست. برای مثال کفشی که مناسب پیاده روی است شاید برای ورزش هایی مانند فوتبال مناسب نباشد. در زمان اندازه گیری معیار عریض ترین بخش ران یا دور کمر است نه باریک ترین قسمت آن، برای مثال هنگام اندازه گیری ران، باید عریض ترین قسمت ران پای خود را اندازه گیری کنید. برای مثال فروشگاه اینترنتی بانی مد از این فروشگاه معتبر است. این کار مخصوصاً اگر از فروشگاه اینترنتی معتبری صورت گیرد به شما این امکان را میدهد که از راهنمای سایز و البته راهنمایی جنس لباس استفاده کنید. در خرید این مدل کاپشن و سایر مدل ها، حتماً از کیفیت بالا جنس کاپشن و گرمایش مطلوب آن اطمینان حاصل کنید.