راهنمای کامل خرید لباس نوزاد؛ هرآنچه لازم است بدانید – درجه

همیشه سایت فروشگاهی لباس کودک ایلیا یک سوپرایز برای شما دارد. شما می توانید حراج های لباس کودک ایلیا را در سایت ما ببینید. شما باید در نظر داشته باشید که قرار است برای خرید عید چقدر هزینه کنید. اما از پرداخت هزینه بالا برای یک لباس برای موقعیت های خاص خودداری کنید. جنس این لباس ها معمولاً از کتان و لی است اما اگر قادر به خرج هزینه بیشتری هستید، می توانید جنس های فلامنت و کجراه را انتخاب کنید. اما سایت و پیچ (صفحه) اینستاگرام ایلیا دیگر راهی است که شما می توانید خرید خودتان را تکمیل کنید. صفحات رسمی اینستاگرام و فیس بوک برای تصمیم گیری کافی هستند. کافی است روی همین عکس کلیک کنید.

یعنی که بعد از خرید در صورتی که رضایت کافی از خرید خود نداشتید می توانید تمام وجه خودتان را پس بگیرید. بهعنوان مثال ممکن است شرایط شما بهگونهای باشد که احتمال بدهید ۲ یا ۳ ماه بعد آنقدر زمان یا انرژی نخواهید داشت که برای خرید لباس بارداری اقدام کنید یا حتی حدس بزنید تا آن زمان لباسها افزایش قیمت قابلتوجهی نسبت به حال دارند؛ در این موقعیت شاید بهتر باشد در اولین فرصت حداقل یک دست لباس حاملگی کامل شامل مانتو، شلوار، تیشرت، لباس زیر یا حتی کفش تهیه کنید. اما در سنین بالاتر فقط ممکن است برایشان کمی دست و پا گیر باشد و در هنگام بازی کودکان را محدود کند. زمانی که تازه مادر و پدر شدهاید، ممکن است ار کوچکی و ظرافت دست و پای فرزندتان تعجب کنید. در این نوشتار قصد داریم به راهنمای خرید لباس بارداری بپردازیم، با مطالعهی آنچه در ادامه میآید احتمالاً پاسخ بیشتر پرسشهای خود را دربارهی لباس مناسب حاملگی به دست خواهید آورد، پس تا پایان با ما همراه باشید.

انتخاب و پوشیدن لباسهای مناسب از چالشهاییست که بعد از مدتی کوتاه از آغاز بارداری برای خانمهای باردار پیش میآید. قطعاً تغییر سبک پوشش بلافاصله بعد از اطلاع از بارداری ضروری نیست، چرا که دستکم ۳ ماه زمان لازم است تا جنین آنقدر رشد کند که به سطح ناف برسد و اندام مادر تغییرات مشهودی پیدا کند. معمولاً بعد از گذشت حدود ۱۲ هفته از آغاز بارداری لباسهای همیشگی برایتان تنگ میشوند، دکمههای پایین لباسها و دکمهها یا زیپ شلوارها بهسختی بسته میشوند و هنگام پوشیدن لباسهای کشی برآمدگی شکم بهوضوح خود را نشان میدهد. بهتر است جنس زیپ لباس فلزی باشد؛ البته اگر به طور مستقیم روی پوستتان قرار نمیگیرد و به آن حساسیت ندارید. دقت داشته باشید که خودداری از پوشیدن لباسهای تنگ تنها برای راحتی خودتان نیست، بلکه این کار تأثیر مستقیم بر رشد و سلامت جنین دارد و همین اثرگذاریِ نوع پوشش در زمان بارداریست که انتخاب درست لباس حاملگی را به موضوعی بااهمیت تبدیل میکند.

رشد جنین در بعضی موارد سریعتر است و اندام بعضی از مادران نسبت به سایرین بیشتر تغییر سایز پیدا میکند. معمولاً در همان ماههای نخستِ بارداری رشد جنین به اندازهای میشود که بر ظاهر اندام مادر تأثیر بگذارد و باعث برآمدن شکم او شود و در همین موقع پوشیدن لباسهای همیشگی ناممکن و البته نادرست است. اندازه میتواند بر اساس نام تجاری متفاوت باشد؛ بنابراین ایده خوبی است که قبل از خرید آنلاین، اندازهگیریهای خود را انجام دهید. لباسهای بارداری سایز مخصوص خود را دارند و چنانچه لباس بارداریای که قصد خرید آن را دارید سایزبندی استانداردی داشته باشد، معمولاً سایز آن همان سایزیست که پیش از بارداری داشتید یا حداکثر یک سایز از آن بزرگتر یا کوچکتر است. هم خستهاید و هم حس خوبی دارید. اگر دوست دارید یک خانم خوشتیپ باشید هیچ وقت در حضور دیگران، حتی فامیل نزدیک، تی شرت نپوشید.