راهنمای خرید کفش استاندارد

برای پیادهروی اساسا باید از کفش مناسبی استفاده کرد که فشار وارده به ناحیه کمر و مفاصل را خنثی کند و به ستون فقرات آسیبی وارد نشود. بعد از مدتی احساس درد شدید در انگشتان و سینه پا ایجاد میشود که با گذاشتن پاشنه پا روی زمین، این فشار قطع میشود. بهرحال شکل پاها مختلف است و چرم این نکته را بهتر از غیر چرمی ارضا میکند. امروزه در تولید کفش ورزشی با توجه به رشته ها و نیازهای مختلف از چند نوع مش استفاده میگردد که در ادامه به معرفی آنها میپردازیم. جهت حفاظت و ایمنی بیشتر از جنس های مختلف تهیه می شود.

انواع مختلفی از فوم باز وجود دارد که بازترین آنها فوم شبکه ای است که اغلب برای ایجاد ویژگی های تهویه در کفش استفاده می شود. رویه در زمان های نخستین از جنس پوست حیوانات بصورت تمام صفحه یا بصورت نوارهایی که از روی پا عبور میکنند ساخته میشد. دوست نخستین و طبیعی انسان از زمان پیدایش بشر پوست حیوانات بوده است. خصوصیات رویه کفش در تمای کفش ها باید یکسان باشد و آن خاصیت جابجایی هوا از داخل کفش به بیرون است . ۸-سبک. کفش چرمی شیک و باسبک و لوکس به نظر می اید در حالتی که غیرچرمی ها مثل پلاستیک به نظر می ایند. • كف پای معمولی: اگر نواری كه پنجه و پاشنه پا را به هم وصل می كند، پهنای معمولی داشته باشد می توان كف پای شما را ایده آل دانست و این بدین معنی است كه پای شما استعداد پیچ خوردگی به سمت داخل یا خارج را ندارد.

یك كفش خوب و معمولی انتخاب مناسبی برای شماست. حتما شما نیز هنگام انتخاب و بررسی کفشها و کتانیهای موجود در فروشگاه کیش اوتلت به مواردی برخورده اید که در ساخت رویه از جنس مش یا توری استفاده شده است با ما همراه باشید تا رویه مش کفش کتانی را بیشتر بشناسیم و با این فناوری جذاب بکار رفته در بعضی کفشها و مزایا و معایب آن بیشتر آشنا شویم . این نکته در محافظت و نگهداری کتانی بسیار موثر است. کفشهایی که از این ماده تولید شدهاند، معمولا بسیار سبک هستند. ما در مجموعه اورجلند سعی بر این داریم که هم دانش به روز شما را در زمینه خرید کفش پیاده روی و ورزشی بالا ببریم و هم تجربیات شخصی خودمان را با شما در میان بگذاریم. میشود گفت خرید یک جفت کفش چرمی گران بهتر از خرید دو جفت کفش غیرچرمی ارزان است و حتی بیشتر.

قیمت پارچه های کفش بر اساس جنسی که دارد متغیر است و ممکن است از قیمت کم تا بسیار بالا وجود داشته باشد پس در خرید پارچه کفش دقت کافی را داشته باشید. زیره پی یو PU (پلی یورتان) دارای کیفیت بالایی میباشد که امکان شکستن زیره بسیار کم است. کفشهایی با رویه پی یو (PU) را میتوان به صورت ضد آب طراحی کرد. رویههای پی یو (PU) معمولا خشک و مقاوم هستند. اگر دقت کنید رویه کفش ها معمولا چندین تکه بهم دوخته شده هستند. تمیز کردن چرم به نسبت سایر جنس ها راحت تر است. با توجه به این کاربرد کفش ها جنس رویه و زیره کفش مشخص می شود. نام این شرکت از سرواژه عبارت “بهترین همراه پا” گرفته شده است. شما نیز میتوانید در صورت نیاز به کفش کتانی با رویه مش از کالکشن کفش و کتانی متنوع فروشگاه کیش اوتلت بازدید کرده و در صورت نیاز با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.