راهنمای خرید کفش استاندارد

دچار این اشتباه نشوید که چون کتانی بعد از مدتی جا باز میکند اگر کمی کوچک بود عیب ندارد، بلکه درنظر داشته باشید که در صورت کوچک بودن کفش ورزشی امکان تغییر حالت انگشتان وجود دارد. پاشنه ی کفش پیاده روی نباید خیلی ضخیم باشد، این نوع پاشنه منجر به کوبیده شدن پای شما بر زمین خواهد شد، که این امر علاوه بر کند کردن سرعت پیاده روی، امکان بروز ساق درد بعد از پیاده روی را افزایش می دهد. بدون تردید روستاها شریانهای تنفسی هر جامعهای هستند و بار تولید را در هر حال بر دوش میکشند، تولیدی که هر روز به یک شکل متبلور میشود، روزی در قالب غذا و امروز به شکل کفش یا پوشاک. کاسه ی پاشنه ی کفش پیاده روی باید نسبتا نرم و با ثبات باشد و مانع بروز حرکت عمودی یا افقی پا شود، کفش پیاده روی که دارای پاشنه ای بسیار نرم باشد توصیه نمی شود، زیرا قدرت جذب ضربه در آن کاهش یافته و منجر به درد عضلانی و ساق درد خواهد شد.

داشتن کمی لج در ناحیه پاشنه و کوتاهتر از لج پاشنه در ناحیه پنجه باعث میشه تا کفی کفش تخت نباشه و همونطور که می دونید کفش هایی که تخت نیستن و لج کمی دارن ، باعث میشن تا بر اثر استفاده در مدت طولانی ، راه رفتن و یا سرپا بودن از ایجاد کمر درد و خستگی و کوفتگی در پاهاتون جلوگیری شه. رویه کفش پیاده روی باید از الیاف کتان باشد و در آن حداقل مواد شیمیایی استفاده شود تا از بروز حساسیت ها جلوگیری شود و همچنین به تهویه در کفش که یکی از عوامل جلوگیری از بیماری های قارچی در قسمت پا می باشند کمک کند. همچنین ویژگیهای مختلف کفشهایی که دارای رویه های مختلف هستند را بررسی و مقایسه کردیم. فوم بسته سلول ماده متراکم تری است که معمولاً برای ساخت لایه های میانی کفش استفاده می شود.

اما این کار ممکن است به کفش آسیب هم بزند، پس بهتر است قبل از استفاده از کفش و در هنگام استفاده از آن، از یک اسپری محافظ کفش استفاده کنید تا کفش را در مقابل لکه و گرد و خاک محافظت کند. در محیط های تولیدی و صنعتی به دلیل وجود سازههای ناتمام و کارگران مشغول به کار، هر لحظه امکان سقوط اجسام مختلف روی پای افراد و ایجاد جراحات شدید و یا شکستگی وجود دارد. این تولیدکننده به حمایتهای مردم از کمک به ساخت سوله کارخانه تا همراهی این واحد اشاره میکند و ادامه میدهد: دغدغههای اهالی روستا همیشه مهاجرت جوانان بوده در حالی که با وجود این مجموعه مردان و زنان روستا مشغول به کار شدند و به جرأت میتوانم بگویم بیکاری در روستا نیست به طوری که در سال ۱۴۰۰ تعدادی زیادی از پرسنل به خاطر امنیت شغلی که این واحد تولیدی برای آنها ایجاد کرد، دست به تشکیل خانواده و ازدواج زدند.

بدین صورت یک واحد تولیدی، روستای ینگیقلعه را سرپا نگه داشت، تا زنان و مردانش در همان اتمسفر تنفس کنند، نیروی کار خود را برای آبادانی آن به کار گیرند و به حاشیهنشینی شهرهای بزرگ تن ندهند. این فعال اقتصادی با بیان اینکه در این واحد تولیدی کفشهای ورزشی و پیادهروی به صورت تزریق مستقیم تولید میشود ادامه میدهد: ۶۴ ایستگاه تولید، یعنی در هر چهار دقیقه دو جفت کفش در هر ایستگاه تولید شود پس روزانه با فعالیت تک شیفت ۳ هزار و ۴۰۰ کفش تولید میکنیم که بالغ بر ۹۰ درصد آن صادر میشود. این فعال اقتصادی با بیان اینکه علاوه بر اهالی روستای ینگیقلعه از روستاهای دیگر هم امکان جذب نیروی کار فراهم است خاطرنشان میکند: در کنار پرسنل فعال در کارخانه چهار کارگاه خانگی هم ایجاد شده که رویه کفش میدوزند به این معنا که صفر تا صد تولید در این منطقه صورت میگیرد و نتیجه این تولید هم نصیب اهالی میشود.