راهنمای خرید لباس کودک – فروشگاه لباس جانان

کسی که اول این لباس را پوشیده و با او عکسهای روی یک چمن باغ، راه رفتن در یک روز مرطوب یا خوردن نوشیدنی و غذا را سپری کرده است. اکثر زوجها از تجربه دیگران در این خرید بهره میگیرند و چه بهتر خواهد بود اگر این تجربیات با علم روز دنیا تلفیق شوند. بنابراین، اگر دقیقاً بدانید از همان ابتدا به دنبال چه نوع لباسی هستید، واقعاً به وقت شما کمک میکند. دیگر چه چیزهایی در خرید لباس کودک مهم است؟ به صورت کلی خرید لباس با چالشهای زیادی همراه است. اگر بالاتنه و شکم چاقی دارید و میخواهید پاهای شما کشیدهتر به نظر برسند بهتر است لباسی انتخاب کنید که بلندی آن تا روی زانو باشد. در عوض روی مدلهای پارچهای گرم که پنجهها را از سرما محافظت میکند، حساب کنید. شما می توانید بعد از خواندن این مقاله بر روی عبارت ” لباس کودک” کلیک کنید و راهنمای خرید لباس کودک را بخوانید.

در هنگام خرید لباس ک.دک باید به نوع و سایز مناسب آن توجه کنید. چندین مارک ورزشی نیازهای ورزشکاران را شناسایی کرده و آنها را تا حد ممکن هنگام طراحی پیاده میکنند. در صورتی که مهمترین مواردی که باید در هنگام خرید لباس نوزاد به دنبال آن باشید، ایمنی و راحتی است. برای حل کردن مشکل سایز بندی لباس به صورت اینترنتی توصیه می شود مقاله سایز بندی لباس زنانه را حتما بخوانید. همچنین می توانید برای کادو خریدن به فرزند نزدیکان و دوستان خود نیز، خرید لباس بچه گانه دخترانه و پسرانه را در اولویت های خود قرار دهید. اندازه لباس های کودک بر اساس ماه و اندازه نوزادان متوسط در سنین خاص است؛ به یاد داشته باشید که برخی از نوزادان بزرگتر یا کوچکتر از حد متوسط خواهند بود. اگر اندازهلباس به جای یک محدوده، به شما تعداد ماه داده باشد، به یاد داشته باشید که اندازه آن همان اندازه انتهای بالاتر از محدوده خواهد بود؛ به عنوان مثال، لباس 3-6 ماه به همان اندازه لباس 6 ماهه است.

اگر لباس بعد از شسته شدن رنگ داد یا کوچک شد یا دانه دانه شد ممکن است حساسیتزا یا بیکیفیت باشد و بهتر است بیخیالش شوید. اگر میخواهید مطمئن شوید که لباسی که برای کودک میخرید کاملا مناسب است، میتوانید قبل از استفاده کردن آن را یک دور بشویید. اگر از سایز کودکتان مطمئن نیستید، لباس کودک را یک سایز بزرگتر بخرید. علاوه بر در نظر گرفتن نکاتی که برای یک لباس بچه گانه خوب معرفی کردیم، در زمان خرید ست چندتکه نوزادی باید به کیفیت آن توجه ویژهای داشته باشید. در زمان خرید شلوار و شلوارک باید به کمر آن توجه خیلی ویژهای داشته باشید. این افراد باید از پوشیدن پیراهن های بندی اجتناب کنند. در بازار ها به کالا های دست دوم، محصولات ریفر یا ریفربیشد (refurbished ) که محصولاتی هستند که به دلایلی دوباره به خط تولید یا به فروشگاه و دست فروشنده باز می گردد و غیره نیز استوک می گویند.

دفعه بعدی که یک لباس را دوست دارید یا دوست ندارید (لباس شخصی، همکاران، فروشگاه و غیره) دلیل آن را یادداشت کنید و یا اینکه آن را به خاطر بسپارید.برای خرید کردن لباس وقت بگذارید و هرگز در خرید عجله نکنید. ولی به طور کلی ما به شما پیشنهاد میکنیم اگر قصد خرید اینترنتی لباس به عنوان هدیه رو داشتین حتما از یک فروشگاه معتبر خرید کنین که امکان تعویض و مرجوع داشته باشه و اصالت کالاهای اون تضمین شده باشه تا به راحتی بتونین در صورتی که سایز اشتباهی رو خریداری کرده بودین اون رو با سایز مناسب تعویض کنید.