راهنمای خرید لباس ورزشی که حتما باید بدانید

سعی کنید از خرید لباسی چیز های اضافه زیادی مثل کراوات یا طرح های برجسته زیادی دارند خودداری کنید، این موارد چیزی جز دردسر برای شما و فرزندتان ندارند. رنگ ها و الگوهایی که دارید را در نظر بگیرید، و مطمئن شوید که هر چیزی می خرید با چندین لباس دیگر تطابق پیدا می کند. در سرهمی جورابدار کارترز شما دیگر نیازی به خرید جوراب جداگانه ندارید اما اگر میل به خرید جوراب های رنگارنگ و زیبا دارید، از هر مدل یکی دوتا بخرید چون کودک بازیگوش همیشه بهانه ای برای گم کردن جوراب هایش دارد. در راهنمای خرید لباس زنانه اینترنتی، نکات و قوانین مهمی وجود دارد که باید حتماً به آن ها توجه داشت. در مورد خرید جوراب هم صرفه جویی نکنید! بعد از سن نوزادی هم میتوانیم این استقلال فکری را به کودک بدهیم که رنگ لباس خود را با رعایت نکات مدنظر شما، انتخاب کند. چرا که شما باید در نظر داشته باشید در طول روز ممکن است لباس را پشت سر هم در بیاورید و پوشک نوزاد را عوض کنید.

برای سن بین 3 تا 6 ماهگی، وزن تا 7.4 کیلو و قد تا 67 سانتی متر، سایز درج شده پشت یقه، 6 است. برای کودک تا سن 9 ماهگی، با وزن حداکثر 9.2 کیلوگرم و قد تا 72 سانتی متر، سایز مناسب برای لباس های کارترز، 9 است. برای لباس نوزادی سایز 0 تا 3 ماهگی، وزن تا 5.7 کیلوگرم و قد بین 55 تا 61 سانتی متر، سایز مناسب و درج شده پشت یقه لباس کارترز، 3 است. شومیز خود انواع مختلفی دارد که بعضی از آن ها عبارتند از: شومیز جلوبسته، شومیز پشت باز، شومیز حریر، شومیز حریر و شومیز اسپرت.

قیمت نقش مهمی در خرید دارد. بوی خوش نوزاد همیشه در لابلای پرز های پتوی او قابل استشمام است. سرهمی های جورابدار را میتوان بهترین انتخاب برای لباس نوزاد بخصوص در 6 ماه اول چشم به جهان گشودن کودک دانست. اما نوزادان بخصوص در ماه های اول قدم گذاشتن به این دنیا، از خیس شدن و حمام رفتن اجتناب میکنند. لطافت در انتخاب پتوی نوزادی حرف اول را میزند. لباسهای زمستانه از آن جایی که در فصل سرما هستیم باید هوای نوزادان زمستانی را داشته باشید. بخصوص در شش ماه نخست کودک، به علت جلوگیری از برخورد سرما به پهلوی نوزاد، استفاده از سرهمی ها بسیار پیشنهاد میشود. در حال حاضر فروشگاه اینترنتی هشتپا یکی از شناخته شدهترین فروشگاههای لباس و لوازم جانبی نوزاد و کودک است؛ که میتوانید به کمک پشتیبانی آنلاین آن یک خرید غیرحضوری مناسب را برای لباس نوزاد خود تجربه کنید. اگر راهنمای خرید لباس بچه گانه از مهمترین دغدغه ها و نگرانی های شما نیز می باشد، بهتر است که با فروشگاه ویرما همراه باشید تا در کمترین زمان ممکن، شیک ترین لباس را برای فرزند خود تهیه نمایید.

شما در طول روز بار ها باید این دکمه ها را باز و بسته کنید. به تعداد دکمه های روی لباس کودک جهت خرید لباس نوزادی حتما دقت کنید تا بعد ها در باز و بسته کردن لباس به مشکل نخورید. قد این نوع لباس کودک نه باید آنقدر بلند باشد که زیر دستوپای کودک گیر کند و نه آنقدر کوتاه که در زمان نشستن و برخاستن مدام بالا برود. لباس زیر تاریخچهای بهاندازه تمدن بشریت دارد و در تمام این دورانی که طی کرده پارچههای مختلف، رنگها و طرحهای مختلف و گوناگونی به خود دیده است. برند کارترز در تولید بادی و شلوار داخل ست های دوتکه و سه تکه، شهرت دارد. در هنگام خرید بادی نوزادی به این نکته توجه داشته باشید که یقه لباس ترجیحا گرد باشد تا گردن ظریف کودک را اذیت نکند. امروزه به دلایل مختلف لباس هایی با برند فیک در بازار به وفور پیدا می شود.