راهنمای خرید لباس مجلسی

وجود کلاه، دستکش و جوراب در بین لباسهای نوزاد تازه متولد شده شما بسیار ضروری است. بسیاری از نوزادان تا سه ماهگی ممکن است بدون اراده با ناخن صورت خود را خراش بدهند، به همین دلیل حتما یک جفت دستکش نخی و نرم برای نوزاد خود خریداری کنید. لباس راحتی است و به دلیل داشتن دکمه در زیر یا کنار لباس امکان تعویض سریع پوشک نوزاد وجود دارد. برای مثال پارچه های نخی و پنبه ای گزینه هایی مناسب به خصوص برای لباس های خواب یا داخل منزل کودکان هستند. برای مثال یقه های تنگ هیچ وقت مناسب کودکان نیستند. همین طور در فصول سرد سال پارچه های با جنس کتان، پشم و چرمی گزینه ای عالی برای کاپشن، پالتو و ژاکت می باشند زیرا این جنس از پارچه ها بدن را در برابر سرما حفظ می کند.

برای نمونه لباس هایی با جنس نخ و پنبه انتخابی بی نظیر برای فصل های گرم سال هستند. این موضوع برای همه بچه ها از بدو تولد صدق می کند. به همین دلیل بسیاری از برند ها و تولیدی های لباس کودک از طرح شخصیت های کارتونی و عروسکی در طراحی و دوخت استفاده می کنند. البته سایز لباس ها در تولیدی ها و برند های مختلف کمی متفاوت است، به همین علت وزن کودکان معیاری بهتر و دقیق تر برای انتخاب خواهد بود. با این حال اگر تمایل به خرید لباس هایی با تزئینات خاص دارید، حتما از فروشگاه های معتبر و برند های خوب تهیه کنید، تا دکمه ها یا بندها به خوبی دوخته شده باشند و بعد از مدتی از لباس جدا نشوند. البته در زمان خرید لباس بزرگتر به فصل سال هم باید توجه کنید، مثلا لباس های زمستانی را می توانید بزرگتر از سایز کودک تهیه کنید چرا که معمولا زیر کاپشن یا پالتو چند لایه لباس دیگر می پوشند.

افرادی که به دنبال بهترین مارک لباس جهان هستند معمولا بودجه زیادی برای خرید کنار می گذارند. سعی کنید با بودجه خود بهترین لباس ها را انتخاب کنید، از گشتن به دنبال لباس مناسب خسته نشوید همیشه موارد بهتری وجود دارد. چه اگر لباس بزرگ باشد و یا اگر بیش از اندازه جذب باشد ، سرعت شما را کم کرده و روی عملکرد شما تأثیر می گذارد و هم چنین تاثیر زیادی بر عملکرد ورزش شما دارد . این سایز معمولاً برای نوزادان 1 تا 3 ماهه یا حدود 6 کیلوگرم است. برای مثال رنگ های روشن، یکی از بهترین گزینه ها در هنگام خرید لباس بچه گانه است. به جز توجه به کیفیت لباس بهتر است طرح و رنگ های شاد و جذابی را برای فرزندانتان انتخاب کنید، چرا که رنگ ها تاثیر زیادی در ذهن کودکان می گذارند و باعث شور و نشاط آن ها می شوند.

رنگ های روشن کودکان را زیباتر و همچون یک شاهزاده نشان می دهند و چهره آن ها را دوست داشتنی تر از همیشه می کنند. فروشگاه های اینترنتی بزرگ معمولاً کد های تخفیفی را اعلام می کنند که با استفاده از آن ها می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. بسیاری از والدین ترجیح می دهند که لباس هایی چند سایز بزرگتر برای بچه ها تهیه کنند، تا در هزینه های خانواده صرفه جویی نمایند. یکی از لذت بخش ترین خرید ها برای والدین خرید لباس بچه ها است که علاوه بر زیبایی باید راحت، با کیفیت و نرم باشد تا بعد از پوشیدن کودکان احساس ناراحتی نکنند. همیشه سعی کنید لباس زیر و جوراب را متناسب با سایز دقیق فرزندتان انتخاب کنید، زیرا بزرگ بودن این دو رقم باعث اذیت و حس ناراحتی بچه ها می شوند.