راهنمای خرید لباس مجلسی زنانه (۴ اصل انتخاب لباس مجلسی)

خرید لباس مجلسی پرنسسی به دلیل داشتن دامن پرچین مناسب آن ها نیست. در حالت کلی لباس های مجلسی به دلیل داشتن کاپ و ژیپون یک الی دو سایز با لباس های راحتی متفاوت هستند. امروزه برای هر نوع فعالیتی مانند ماهیگیری، اسکی و اردو زدن یک لباس ویژه وجود دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا معیارها و راهنمای خرید لباس زنانه، دخترانه و بچه گانه را به شما بگوییم. حتی اگر ژاکتی به نظر می رسد و شما اینطور احساس می کنید که پشمی است، باز هم ممکن است اینطور نباشد و فقط شبیه آن به نظر برسد.

توجه به برچسبها شما را از روش نگهداری آن لباس آگاه میکند؛ مثلا اگر لباسی باید فقط خشکشویی شود و شما علاقهای به این کار ندارید، به خرید لباس مورد نظر فکر نکنید. این افراد دارای کمر باریک، سینه های کوچک و بدن کم انحنا مانند یک ورزشکار هستند. در تیپ اندامی گلابی شکل دورباسن از دورسینه بزرگ تر است و دورکمر به تدریج به باسن می رسد؛ راهنمای خرید لباس مجلسی زنانه به شما میآموزد که افراد با اندام گلابی شکل ، پایین تنه درشت، باسن بزرگ و پاها و رانهای درشتی دارند اما برخلاف آن سینههای کوچک، میان تنهای بلند و کمر باریک است پس اگر دارای اندامی گلابی شکل هستید بهترین داراییتان دور کمرتان است که میتوانید از آن در لباس پوشیدنتان به خوبی استفاده کنید.به طور کلی لباس هایی که حجم آنها در بالاتنه بیشتر است و در پایین تنه کمتر، لطیف تر و ظریف تر هستند، برای این تیپ اندامی، مناسبتر است.

این خانم ها دارای سینه و باشن و بزرگ و کمر باریکی هستند؛ از این رو لباس های تنگ و چسبان که زیبایی های اندام آنها را نشان می دهد، بهترین انتخاب است. این افراد دارای باسن و ران بزرگی هستند. این لباسها دارای جنسهای متنوعی هستند و میتوانند در میهمانیها یا در داخل منزل استفاده شوند. معمولا این لباسها از جنس پنبه یا تریکو هستند و به همین دلیل خیلی نرم و راحتاند و به پوست نوزاد آسیبی نمیرسانند. خیلی از افراد بدون توجه به این موضوع، لباس خود را با توجه به رنگ سال انتخاب کرده، از این رو جذابیت لازم را ندارند. هماهنگ کردن اکسسوری ها با نوع لباس، فرم بدنی و رنگ پوست تان موجب جذابیت هرچه بیشتر شما می شود. رنگ های تیره موجب جذابیت بیشتر آن ها می شود. به عنوان مثال اول صبح زمانی که خواب آلودید اما باید حتی قبل از خوردن چای تان، لباس های فرزندتان را تن اش کنید، این رنگ ها به کمک تان می آیند و دیگر مجبور نیستید که با آن حالت خواب آلودگی به ست کردن لباس ها هم بیاندیشید.

در فرآیند خرید لباس بخصوص خرید لباس زنانه وجود برخی راهنمایی ها می تواند به یک خرید مناسب کمک کنند. اگر یک نقطه از بدن شما درشت است پیشنهاد می شود از رنگ های تیره استفاده کنید. در صورت خرید آنلاین لباس ورزشی ، به تصاویر و ویژگی های محصول نگاه کنید و سعی کنید آنها را مطابقت دهید. زیرا زمانیکه میخواهید آموزش دستشویی رفتن را به نوزاد بدهید، در نبود پوشک، به خوبی اندازه میشوند و به وجود آنها نیاز پیدا خواهید کرد. طرحها و رنگهای متنوع این لباسها در کنار راحتی آنها باعث میشود که هر پدر و مادری حتما تعدادی تیشرت را برای کودک خود خریداری کند. این دسته از خانم ها نباید از لباس های بلند استفاده کنند؛ زیرا آن را کوتاه تر نشان می دهد. رنگ پوست روشن: خانم های با این رنگ پوست از پوشیدن لباس های روشن خودداری کنند، زیرا آن ها را بی روح نشان می دهد.