راهنمای خرید لباس مجلسی زنانه (۴ اصل انتخاب لباس مجلسی)

اول از همه، بررسی کنید که دکمه ها به فرم و نوع لباس شما می آید یا خیر؟ دوخت لباس نباید هیچ زدگی، ناصافی یا هر عیب دیگری داشته باشد. تمام درز های لباس خود را چک نمایید و درز های لباس را بررسی کنید و ببینید که آیا کامل و به درستی دوخته شده است یا خیر یا اینکه ممکن است طراح لباس، درز های لباس را بد دوخته باشد و باعث شود که قسمتی از لباس چروک جلوه دهد. در هنگام خرید، چشمان خود را به خوبی روی لباس و نقش نگار های آن زوم کنید، لباسی با کیفیت است که علاوه بر این که دوخت بسیار خوبی داشته باشد، با نقش و نگار های آن هم هماهنگ باشد. در تیپ اندامی گلابی شکل دورباسن از دورسینه بزرگ تر است و دورکمر به تدریج به باسن می رسد؛ راهنمای خرید لباس مجلسی زنانه به شما میآموزد که افراد با اندام گلابی شکل ، پایین تنه درشت، باسن بزرگ و پاها و رانهای درشتی دارند اما برخلاف آن سینههای کوچک، میان تنهای بلند و کمر باریک است پس اگر دارای اندامی گلابی شکل هستید بهترین داراییتان دور کمرتان است که میتوانید از آن در لباس پوشیدنتان به خوبی استفاده کنید.به طور کلی لباس هایی که حجم آنها در بالاتنه بیشتر است و در پایین تنه کمتر، لطیف تر و ظریف تر هستند، برای این تیپ اندامی، مناسبتر است.

در لباس هایی که کیفیت دوخت پایینی دارند معمولا پارچه در آنها کمتر استفاده شده است. برای نوزاد تازه متولد شده تا 2.26 کیلوگرم و قد 43 سانتی متر، سایز درج شده در پشت یقه P است. در کل یک بار، لباس رو پُرو کنید؛ دکمه ها را روی فرم بدن خود تست نمایید تا از جنس و کیفیت آن، بهتر مطلع شوید. در ادامه با وایپر همراه باشید تا این موارد رو مورد بررسی قرار دهیم. همچنین جای دکمه ها رو هم بازبینی کنید که چیزی از قلم نیوفتاده باشد و دکمه ها از کیفیت خوبی برخوردار باشند. پارچه هایی که دارای درصدی مواد پلاستیکی هستند اگر چه عمر طولانی تری دارند اما با پوست سازگاری خوبی نداشته و به خصوص در آب و هوای گرم باعث تعریق زیاد و عرقسوز شدن پوست میشوند. اما در فصل زمستان لباس چند لایه بپوشید چون که نگه داشتن بدن در دمای مناسب شما را قادر میسازد تا برای مدت طولانی تری عملکرد داشته باشید.

یکی از خوبی های لباس کودک ایلیا، قیمت بسیار مناسب آن است. سپس به کیفیت دوخت دکمه ها دقت کنید و آنها را لمس کنید و ببنید که به خوبی دوخته شده اند یا خیر؟ از طرف دیگر کودکان بهخصوص در سنین قبل از سهسالگی خیلی زود رشد میکنند؛ بنابراین بهتر است لباسی که دقیقا اندازه آنها باشد نخرید. مثلا شاید آنها لباس های خریداری شده شما در نوعی کیسه مثل کیسه زباله بسته بندی کنند، به همین خاطر ریسک نکنید و همیشه کیسه یکبار مصرف با خودتان به فروشگاه لباس دست دوم ببرید. فروشگاه های لباس دست دوم مختلف، قسمت های متفاوتی برای همان نوع از لباس ها دارند.

اگر مغازه عرضه کننده لباس دست دوم را در همسایگی خودتان پیدا نمایید، ایده آل خواهد بود؛ چون می توانید اثرات گاز کربن را به توجه به رفت و آمدتان کاهش دهید. چون زیپ های پلاستیکی ممکن است در قسمتی که میخواهید آن را بالا و پایین نمایید، شکسته شود و به نوعی این زیپ مادر مُرده خراب شود؛ بعد از اون هم دیگه نمیتونید از آن لباس استفاده کنید و جلوی لباس شما همیشه باز خواهد ماند. آستین ها و پاچه ها نه کوتاهه کوتاه و نه دیگه خیلی بلند هستند. یعنی نه دیگه خیلی خیلی بزرگ باشه نه دیگه خیلی کوچیک و رنگ دکمه با رنگ لباس شما متناسب باشد. پس دیگه شک به دل خودتون راه ندید و حتما زیپ فلزی را در انتخاب های خود لحاظ کنید. یکی از موارد دیگه ای که حتما شما باید رعایت کنید انتخاب لباس با الیاف طبیعی می باشد.