راهنمای خرید لباس عروس کار کرده • راهنمای خرید لباس عروس کار کردهوبلاگ واسط کالا

جنس پارچه برای نوزاد: خرید لباس های کتان یا نخی بهترین انتخاب برای خرید لباس نوزادی است. بعضی از انواع لباس، دستورالعمل های شستشوی خاصی مانند شستشو با دست یا آویزان نمودن جهت خشک شدن دارند. به عنوان مثال برخی خانم ها علاقه زیادی به لباس های بلند مجلسی دارند و ترجیح می دهند در شرایط مختلف، این نوع لباس را خریداری کنند. برخی فروشگاهها اگر بیش از مبلغ خاصی خرید کنید، در هزینه ارسال به شما تخفیف میدهند؛ بنابراین چند کالای مورد نظرتان را از همان فروشگاه خریداری کنید. در هنگام خرید سیسمونی برای فرزند عزیزتان، چند حوله با پرز هایی نرم و البته کلاهدار خریداری کنید که حتما لازم میشود.

انتخاب بادی مناسب به سبب زیاد شدن جنس تقلبی در بازار اهمیت مضاعف دارد. برند کارترز در تولید بادی و شلوار داخل ست های دوتکه و سه تکه، شهرت دارد. همچنین اینکه اگر لباسی دارای برند شناخته شده ای باشد لزوما نمی توانیم آن را با هر چیزی که دلمان می خواهد، بپوشیم. پتوهای کیسه ای کارترز، علاوه بر طرح های بسیار زیبا، دارای جنس با کیفیتی هستند که این عامل، باعث شده جزو بهترین برند های لباس کودک باشند. شلوار و لباس های کاربردی به اندازه کافی پوشیده میشوند و هزینه خود را توجیه میکنند. اما نوزادان بخصوص در ماه های اول قدم گذاشتن به این دنیا، از خیس شدن و حمام رفتن اجتناب میکنند. یکی از جذاب ترین دقایق زندگی مادران، بازی در حمام با کودک نازنینشان است. سرهمی کلاهدار، همانطور که از اسمش هم پیداست، محصولی بسیار عالی برای فصول سرد سال (بهار، پاییز و زمستان) است.

بعد از آن هر چقدر به سمت بزرگ شدن کودک و افزایش سن وی میرویم، میزان غلظت رنگی میتواند افزایش یابد و اصطلاحا رنگ تیره تر شود. برای کودک تا سن 9 ماهگی، با وزن حداکثر 9.2 کیلوگرم و قد تا 72 سانتی متر، سایز مناسب برای لباس های کارترز، 9 است. برای کودکان تا 18 ماهگی، وزن تا 12.4 کیلوگرم و قد بین 78 تا 83 سانتی متر، سایز 18 مناسب میباشد و در انتها نیز برای کودکان تا 2 سالگی، وزن تا 13.6 و قد تا 86 سانتی متر، سایز 24 پیشنهاد میگردد. برای لباس نوزادی سایز 0 تا 3 ماهگی، وزن تا 5.7 کیلوگرم و قد بین 55 تا 61 سانتی متر، سایز مناسب و درج شده پشت یقه لباس کارترز، 3 است. برای سن بین 3 تا 6 ماهگی، وزن تا 7.4 کیلو و قد تا 67 سانتی متر، سایز درج شده پشت یقه، 6 است.

بعد از سن نوزادی هم میتوانیم این استقلال فکری را به کودک بدهیم که رنگ لباس خود را با رعایت نکات مدنظر شما، انتخاب کند. طبق نظر کارشناسان، بعضی از این پاپوشها با توجه به انعطافپذیری بالای خود برای رشد سالم پا لازم هستند، در حالی که برخی دیگر فقط برای نوزادان و کودکان نوپا در یک سن خاص مناسب میباشند. اگر نمی توانید لباس را به طریقی که برچسب پیشنهاد داده بشورید، باید از خرید آن صرف نظر کنید. دلیل دیگر ترجیح لباس با رنگ شاد نسبت به سایر البسه برای نوزادان، این است که لباس با رنگ روشن، به سرعت کثیفی و آلودگی روی خود را نشان میدهد. اندازه سرهمی زمانی مناسب است که دکمههای آن بهراحتی بسته شوند و لای دکمهها باز نماند؛ بنابراین باید به سایز آن توجه ویژهای داشته باشید. وقتی این اتفاق بیفتد زمان و میزان نخی که باید برای محکم کردن دکمهها صرف شود، به شدت کاهش پیدا میکند.