راهنمای خرید لباس دست دوم – نساجی

اگر دوست ندارید برجستگی شکمتان خود را زیاد نشان دهد، بهتر است از مانتوها و ماکسیهای بلندی استفاده کنید که کمرشان بالای شکمتان قرار میگیرند. مواظب قیمت های بالای بعضی از فروشگاه ها برای لباس های دست دوم بی کیفیت باشید. با این کار میتوانید نتایج زیادی را برای همین مورد به دست آورید که باعث میشود بتوانید قیمتها را مقایسه کنید و بهترین قیمتها را پیدا کنید. علاوه بر این رنگ های روشن حس آرامشی با خود به همراه دارند و به دلیل نمایش سریع لکه و آلودگی از نظر بهداشت و سلامتی نیز مناسب هستند و باعث می شوند به موقع لباس کودک را تعویض کنید. اگر پیش از بارداری عادت به پوشیدن لباسهای اسپرت و جین داشتید، اکنون هم میتوانید همان فرم لباسها، تنها با مقداری تغییر در سایز و فرم را بپوشید و اگر شاغل هستید تقریباً هیچ محدودیتی در پوشیدن لباسهایی مشابه لباسهای قبلیتان ندارید.

لباسهای چند تکهای که با توجه به متغیر بودن درجه حرارت و آب و هوا میتوانید یکی از آنها را کم یا زیاد کنید. شلوارهای جین بارداری هم انتخابهایی مناسب برای زنانی هستند که اسپرتپوش اند، مخصوصاً اگر دوران بارداریشان همزمان با سردی هوا باشد. اگر هفتههای آینده هوا رو به سردی میرود لباسهایی ضخیمتر و گرمتر را انتخاب کنید و اگر چیزی به فصول گرم نمانده، بهتر است لباسهای خنکتر را انتخاب کنید. گذشته از این لباسهای بارداری مجلسی و مخصوص دورهمیها آنقدر زیبا و دوستداشتنی و البته متنوع اند که شاید انتخاب یکی از بینشان برایتان کار چندان آسانی نباشد. درحالحاضر لباسهای مخصوص بارداری آنقدر تنوع دارند که تقریباً هر مادری با هر سلیقهای میتواند لباس مناسب سلیقهی خود را در بین آنها پیدا کند.

خلاف حالت معمول که لباسهای مشکل اندام را لاغرتر و کشیدهتر نشان میدهند، در دوران بارداری لباسهای یکدست مشکی چنین نیستند. فروشگاه های اینترنتی بزرگ معمولاً کد های تخفیفی را اعلام می کنند که با استفاده از آن ها می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. بهترین جنس پارچه برای لباسهای بارداری پارچههایی هستند که با استفاده از الیاف طبیعی گیاهی ساخته شدهاند. لباسهای نخی و کتان بهترین گزینهها هستند، چرا که از بروز حساسیت جلوگیری میکنند و بهویژه مانع از آسیب پوستتان بهعلت تعریق نسبتاً زیاد در دوران بارداری میشوند. اگر پیش از بارداری لباسهای لارج یا L میپوشیدید، معمولاً هنگام انتخاب لباس بارداری هم باید لباسهای بارداری لارج را انتخاب کنید. لباسهای بارداری سایز مخصوص خود را دارند و چنانچه لباس بارداریای که قصد خرید آن را دارید سایزبندی استانداردی داشته باشد، معمولاً سایز آن همان سایزیست که پیش از بارداری داشتید یا حداکثر یک سایز از آن بزرگتر یا کوچکتر است.

در صورتی که تجربه زیادی را در انتخاب لباس مردانه ندارید سعی کنید از تیشرت ها و پیراهن های ساده، تک رنگ و یک دست استفاده کنید. گذشته از این رنگ مشکی بر روحیهی بسیاری از افراد تأثیر منفی میگذارد، پس بهتر است از رنگهای شاد و ترجیحاً از پارچههایی که طرحهای شلوغ دارند استفاده کنید. افراد موفق در حیطه ورزشی معتقدند که یک لباس خوب به موفقیت شما در ورزش و خوش اندامی کمک زیادی میکند، بنابراین یک لباس ورزشی را دست کم نگیرید و سعی کنید بهترین لباس ها را بپوشید تا با اعتماد به نفس و شادابی بیشتری ورزش کنید. اگر میخواهید یک لباس مجلسی را به صورت آنلاین خریداری کنید، تنها کافی است به جزییات بیشتری توجه کنید و البته یکی از این جزییات دانستن سایزهای دقیق خودتان است.