راهنمای خرید لباس دست دوم – نساجی

سرهمی بدون جوراب کارترز، از نظر قیمت و کیفیت جزو بهترین انتخاب ها برای خرید لباس نوزادی هستند. در هنگام خرید بادی نوزادی به این نکته توجه داشته باشید که یقه لباس ترجیحا گرد باشد تا گردن ظریف کودک را اذیت نکند. در خرید شلوار به این نکته دقت کنید که حتما بدن کودک داخل لباس، آزاد و راحت باشد. لباس کار ضد آب عایق خوبی در برابر آب است و از نفوذ آب به داخل لباس جلوگیری می کند. برند کارترز در تولید بادی و شلوار داخل ست های دوتکه و سه تکه، شهرت دارد. سرهمی بدون جوراب کارترز دارای طرح ها، رنگ بندی ها و مدل های مختلفی است که رنگ های شاد آن، بسیار مناسب خرید لباس نوزادی برای کودکان است.

یکی از سردرگمی های پدر و مادران دارای کودک تازه متولد شده، سایز لباس فرزندشان و نحوه انتخاب سایز مناسب برای کودکشان است. در هر برند و در هر مدل لباس زنانه ای ممکن است نحوه سایز بندی متفاوت باشد، این تفاوت چیزی است که میتوانید در راهنمای سایز هر برند لباس روی سایت همان برند یا روی سایت خرید آنلاین چک کنید. در سرهمی جورابدار کارترز شما دیگر نیازی به خرید جوراب جداگانه ندارید اما اگر میل به خرید جوراب های رنگارنگ و زیبا دارید، از هر مدل یکی دوتا بخرید چون کودک بازیگوش همیشه بهانه ای برای گم کردن جوراب هایش دارد. رامپر کارترز یا به اصطلاح، سرهمی شلوارکی شامل دو مدل دخترانه و پسرانه میشود و دارای جنس لطیف و خاصیت کشسانی قابل قبولی هستند.

اگر شما با ابزارآلات زیادی سروکار دارید و هر لحظه باید به آنها دسترسی داشته باشید، بهتر است از لباس هایی استفاده کنید که دارای جیب باشند تا شما بتوانید ابزارهای مورد نیاز خود را در آن قرار دهید. برخی از این سرهمی ها دارای دکمه و برخی برای راحتی کار، با زیپ سراسری بسته شده اند. استفاده از یقه های تنگ، به دلیل تنگی نفس و سختی پوشیدن لباس، برای نوزاد بسیار مضر است. بخصوص در شش ماه نخست کودک، به علت جلوگیری از برخورد سرما به پهلوی نوزاد، استفاده از سرهمی ها بسیار پیشنهاد میشود. اما نوزادان بخصوص در ماه های اول قدم گذاشتن به این دنیا، از خیس شدن و حمام رفتن اجتناب میکنند. از طرفی خرید لباس های نوزادی زیپ دار، به دلیل راحتی استفاده و سرعت باز و بسته شدن توصیه میشود.

لطافت در انتخاب پتوی نوزادی حرف اول را میزند. بعد از سن نوزادی هم میتوانیم این استقلال فکری را به کودک بدهیم که رنگ لباس خود را با رعایت نکات مدنظر شما، انتخاب کند. سعی کنید در انتخاب لباس کودک، اولویت را با فرزندتان بگذارید نه نظر شخصی، چون در نهایت اذیت کردن یقه لباس برای نوزادتان، باعث اذیت شدن شما نیز میشود. سعی کنید از خرید لباسی چیز های اضافه زیادی مثل کراوات یا طرح های برجسته زیادی دارند خودداری کنید، این موارد چیزی جز دردسر برای شما و فرزندتان ندارند. ما با طیف گسترده ای از محصولات با سبک و سلیقه متفاوت مواجه می شویم. در بازار ها به کالا های دست دوم، محصولات ریفر یا ریفربیشد (refurbished ) که محصولاتی هستند که به دلایلی دوباره به خط تولید یا به فروشگاه و دست فروشنده باز می گردد و غیره نیز استوک می گویند.