راهنمای خرید لباس بچه گانه، دخترانه و پسرانه + نکات طلایی

به شهود خود اعتماد کنید و به خرید لباسهایی فکر کنید که بهطور خودکار به آنها جذب می شوید؛ زیرا با پوشیدن آن لباس احساس خوبی خواهید داشت، حتی اگر یک جوراب یا یک تی شرت ساده باشد. شما ممکن است به یک لباس سایز دیگر نگاه کنید و این لباس شما را جذب خود کند. از طرف دیگر مثل یک جوراب شلواری پایینشان بسته است و بدن فرزند دلبندتان را گرم نگه میدارد. این لباس نسبت به لباسهای کوتاه دیگر حالت شیکتر و رسمیتری دارد و هر خانمی به آن نیاز دارد. راضی میشوید برچسب برند لباس روی یقه آن بماند؟ سایز مناسب برای کودکان 9 تا 12 ماهه، تا وزن 11 کیلوگرم و قد تا 78 سانتی متر، 12 میباشد که روی یقه لباس های کارترز نیز درج شده است. حالا همه چیز برای انتخاب سایز مورد نظرتون از روی جدول راهنمای سایز آمادست.

کمتر کسی پیدا میشه که با جدول راهنمای سایز آشنا نباشه. این که سایز دقیق خودتون رو بدونید میتونه کلی بهتون کمک کنه تا راحت، سریع و مطمئن خرید اینترنتی کنید. گاهی برای انتخاب سایز پیدا کردن این جدول میتونه بهترین اتفاق دنیا باشه؛ ولی اگه اندازههای خودتون رو ندونین چی؟ اگر که قصد خرید لباس کشی و فری سایز رو دارید حتما به خوبی آن را بکشید و از کیفیت دوخت آن مطمئن شوید؛ اگر که در هنگام کشیدن پارچه، فرم خود را از دست داد، می فهمیم که کیفیت لباس پایین است، ولی اگر فرم خودش رو از دست نداد، پس میشه به این لباس اعتماد کرد و آن را خرید. ممکنه بلوز با سایز ۳۶ کاملا برای شما مناسب باشه ولی در عین حال به یک شلوار با سایز ۳۸ احتیاج داشته باشین. اگر در مناسبت های نیمه رسمی شرکت می کنید و به صرف نوشیدنی یا شام دعوت شده اید می توانید به دنبال یک پیراهن مشکی کوتاه باشید و اگر به یک رقص یا عروسی نیمه رسمی می روید ، باید لباس کوکتل بخرید.

برای کودک خود حتما لباسهای زیر نخی بخرید. اگر اهل خرید اینترنتی هستین میتونیم مطمئن باشیم که حتما با یکی از این جدولها برخورد داشتین. اگر متوجه تفاوت رنگ حتی در قسمت های ریز لباس شدید، میشه فهمید که لباس کیفیت لازم رو ندارد و طراح در دوخت خود اصلا دقت نکرده است. نکته ی مهم دیگری وجود دارد این است که برای انتخاب پوشاک مردانه سعی کنید کلا یک رنگ لباس نپوشید. دخیل است. کیفیت بالای جنس لباس کودک، باعث میشود که شما به راحتی با آب گرم، آب سرد، پودر دستی و یا ماشینی آن را بشویید و اصطلاحا یک عمر بشویید و بپوشید. همچنین دوخت های نصف و نیمه هم باعث می شود که از استحکام لباس بکاهد. آخرین نکتهای که رعایتش برای اندازه گیری این ناحیه لازمه اینه که نباید متر رو خیلی شل یا خیلی سفت بگیرین چرا که در هر دوی این حالتها اندازهای که بدست میارید باعث میشه سایز اشتباهی رو انتخاب کنید.

باشد که انتخاب میان آنها به سلیقه و نیاز شما به این که در چه فصلی قرار دارید بستگی دارد. اگر دارید قیمت یک لباس پشمی، ابریشمی یا سایر پارچه های خوب را می پردازید، مطمئن شوید که دقیقاً همان جنس را می خرید. قیمت: یک میلیون تومان! بعد با داشتن یه خطکش کوتاه یا حتی یک اپلیکیشن متر موبایلی میتونین سایز لباس دقیق خودتون رو بفهمین. در فرآیند خرید لباس بخصوص خرید لباس زنانه وجود برخی راهنمایی ها می تواند به یک خرید مناسب کمک کنند. تگموند با این مطلب به شما کمک میکنه تا در عرض ۵ دقیقه سایز لباس مناسب خودتون رو پیدا کنید پس با ما همراه باشین. برای اندازه گیری دور باسن هم مثل دور کمر سعی کنین متر رو شل بگیرید تا سایز مناسب تری به دست بیارین. شما توی این مرحله نیاز دارین اندازه دور کمر، دور سینه و دور باسن خودتون رو با یه روش درست متوجه بشین.