خرید کتونی مردانه و کتانی مردانه در فروشگاه اینترنتی سارابارا

کفش از مهم ترین اکسسوری ها برای خانم ها و دختران جوان به شمار می رود و با توجه به اینکه برخی از افراد مجبور هستند بیشتر ساعات روز از کفش استفاده نمایند از این رو بهتر است برای راحتی پاها در انتخاب کفش ها حساسیت لازم به خرج داده شود. پالتو ها اصولا سنگین هستند و از این رو پوشیدن یک شلوار پارچه ای سبک امکان فعالیت بیشتر را برای شما فراهم می کند. اگر قد کوتاهی دارید در این استایل بهتر است که شلوار خود را کوتاه در نظر نگیرید چرا که قد شما را از حد معمول کوتاه تر نشان می دهد. در صورت عدم رضایت از جنس خریداری شده می توانید آن را طی 7 روز مرجوع فرمایید. این محصول به صورت جداگانه به فروش نمی رسد . با خرید این محصول شما معادل : 22 امتیاز وفاداری دریافت خواهید کرد.

این کفش را می توان با هر تیپ و استایلی پوشید به جز کت و شلوار. پوشیدن این کفش با شلوار اسلش ورزشی نه تنها بسیار زیبا و شکیل به نظر می رسد بلکه سلامت پای شما را تضمین می کند. در بسیاری از افراد اندازه دو پا با یکدیگر کمی متفاوت می باشد از این رو بهتر است قسمت جلویی به اندازه نصف سانت از انگشت پای بزرگ فاصله داشته باشد. پس پوشیدن یک کفش کتانی و کت چرم و ست کردن آن با شلوار طرح جین راحتی، زیبایی و سلامتی را به صورت همزمان برای شما ایجاد می کند. اما کفش کتانی مشکی ساده است و رنگ خنثی دارد؛ از این رو به بهترین شکل ممکن زیبایی شلوار شما را نمایان می کند. اگر شلوار اسلش مردانه دارید و یا اینکه برای ست کردن شلوار جین یا کتان دچار مشکل شده اید، پوشیدن این کفش را به شما توصیه می کنیم.

از این رو برای یک روز کاری شلوغ در محیط کار می توانید این مانتوی کتی رنگ روشن خود را با یک تی شرت مشکی، شلوار اسلش دخترانه طرح لی تیره و کفش کتونی مشکی ست کنید. اگر تصمیم دارید کت چرم خود را با مانتو به تن کنید بهتر است قد کت را کمی بالاتر از کمر در نظر بگیرید. در ضمن پیشنهاد می شود این کفش را با شلوارهایی به تن کنید که چندان بلند نباشند. این کفش زیبا تک رنگ بوده و سایزبندی 37 تا 40 ارائه شده است و با انواع لباس هماهنگی دارد. این کفش ها دوام و کیفیت بالایی داشته و مورد پسند دختراکفش کالج مردانه مناسب افرادی است که مشکل پسند هستند. در هنگام انتخاب کتونی برای خانم ها و دختران جوان بهتر است به طول و عرض و قوس کف کفش ها توجه داشته باشید همچنین توجه به طرح و رنگ کتونی نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

انتخاب عرضی مناسب برای کفش به اندازه طول آن دارای اهمیت می باشد ولی اغلب اوقات نادیده گرفته می شود. چرا که مانتو به اندازه کافی بلند می باشد. کتانی کلاسیک مشکی از جمله مدل های ساده و تمام مشکی است که شباهت زیادی به کالج دارد. در این استایل می توانید رنگ ها را با هم ست کرده و کیف و کفش کتانی مشکی را با هم استفاده کنید. توجه داشته باشید که کفش های کتونی مانند کفش های مجلسی نمی باشند بنابراین دلیلی ندارد که شما به زور آن ها را بپوشید. کفش ورزشی مشکی نیز از جمله کفش های پر طرفدار بین آقایان و خانم ها است. کفش کتانی در کنار بوت ها بیشترین استفاده در زمستان را دارند.