به این نکات توجه کنید!

لذت این خرید زمانی بیشتر هم میشود اگر والدین با انواع لباس بچه آشنایی داشته باشند و بدانند که چگونه میتوانند لباس مناسبی را برای کودک خود انتخاب کنند. لباس زیر تنها یک جامه کوچک که در زیر لباسهایمان پوشیده میشود نیست. اگر جوراب ها خیلی کوچک باشند ، انگشتان آنها را له می کند و راه رفتن را ناخوشایند می کند. همچنین اگر می خواهید لباس نوزادی بخرید حتما به این نکته توجه داشته باشید که لباس تنگ باعث عرق سوز شدن نواحی پای نوزادتان خواهد شد و همچنین در زمان تعویض لباس ها هم دچار مشکل می شوید، بنابراین برای خرید لباس بچه گانه یک سایز بزرگتر را انتخاب و خریداری کنید.

برای نوزادان باید لباسی خریداری شود که متناسب باسایز آنها باشد. والدین باید مراقب باشد که کودک شیرخوار با هر لباسی که برای او خریداری شده بسیار راحت باشد. از این رو لباسی که انتخاب می کنید باید به گونه ای باشد که یک سایز از او بزرگتر باشد. خرید لباسهای تنگ باعث می شود که نه تنها زمان کمتری از آن استفاده کنید، بلکه مجددا برای خرید لباس بچه گانه هزینه ای را بپردازید. بین تغذیه، عوض کردن پوشک، آروغ زدن نوزاد و آرام کردن او، آخرین چیزی که می خواهید نگران آن باشید، لباس نوزاد است که وقت زیادی برای تعویض آن صرف می کنید و گاهی باعث ناراحتی نوزاد می شود. بچه ها خیلی زود رشد می کنند بنابراین شما نیازی به خرید مقدار زیادی لباس ندارید.

اگر مشغله کاری زیادی نیز دارید، همیشه سعی کنید قبل از این که لباس را در ماشین لباس شویی قرار دهید، برچسب راهنمای شستشو را مطالعه کنید. اولین کاری که باید انجام بدهیم دانستن ویژگی های لباس های ورزشی است . اولین مرحله در خرید اینترنتی داشتن اندازه بدنتان است. عامل بعدی که باید در نظر گرفت اندازه لباس است. نوزادان تازه متولد شده دارای پوستی بسیار لطیف هستند که بسیار حساس به نظر می رسند به طوری که هر چیزی را که می پوشند باید بسیار دقیق بررسی شود. هنگامی که کودک شروع به پیاده روی در خارج از خانه کند، وقت آن است که اولین جفت کفش مناسب کودک خود را بخرید. به همین دلیل ممکن است مجبور شوید از اولین مغازه خرید کنید و طبیعتا نمیتوانید بهترین جنس را بردارید.

خرید لباس هایی که از تطابق خوبی با مجموعه شما برخوردار نیست، کاری عاقلانه نخواهد بود، چون شما آنها را نخواهید پوشید. امروزه در دنیای شغلها و بسترهای مختلف کاری، لباسهای کاری مخصوص به هر حرفهای وجود دارد تا همه فعالان با پوشیدن آنها به یک نظم و انضباط دقیق کاری دست پیدا کنند و بدین شکل از صف مراجعه کنندگان و ارباب رجوع تفکیک شوند. در مورد لباسهای دیگری که در کمدتان دارید و میتوانید با این لباس بپوشید فکر کنید تا بتوانید یک دست لباس کامل داشته باشید و لباس جدیدتان در کمد باقی نماند. در واقع شما می توانید لباس های رنگ خنثی کودکان تان را به راحتی با هر رنگ لباس دیگری ست کنید. راحتی آنهم باید مدنظر قرار بگیرد و از طرفی زیبایی آن معیار دیگری است که نباید از آن غافل شد، اگر لباس زیر زیبا و استانداردی به تن نداشته باشیم لباس روی ما هرچقدر هم که زیبا باشد به دلیل غیراصولی بودن لباس زیر نازیبا به نظر میرسد و متأسفانه بسیاری از افراد به این امر واقف نیستند و حساسیت انتخاب یک لباس زیر خوب را نادیده میگیرند.