بهترین راهنمای خرید لباس نوزاد برای والدین

اگر اهل خرید اینترنتی هستین میتونیم مطمئن باشیم که حتما با یکی از این جدولها برخورد داشتین. به همین دلیل با نزدیک شدن به روزهای آخر سال خیلی از ما به دنبال راهنمای خرید لباس عید هستیم و به این فکر میکنیم که چطور لباس عید بخریم؟ با ما قادر خواهید بود تا به صورت روزانه، درباره سبک زندگی مختلف، مطالعه داشته باشید. به خاطر داشته باشید که فروش کالاها وظیفه آنهاست؛ بنابراین چیزی را به این دلیل که فروشنده میگوید عالی است نخرید. برای مثال برای طول عمر و حفظ کیفیت و همچنین نکات بهداشتی لازم است که لباس زیر خود را با دست بشویید و برای شستوشو از آب سرد و صابون مخصوص و آنتی باکتریال استفاده کنید. حتما پیش از خرید لباس مورد نظر خود، نظرات و کامنت های دیگران را مطالعه کنید.

برای خرید لباس بچه گانه بهتر است از قبل بودجه تعیین کنید و بیشتر از آن بودجه هرگز خرید نکنید زیرا اگر بدون در نظر گرفتن بودجه معین به بازار بروید با کلی لباس گرانقیمت و غیر ضروری به خانه بازمیگردید. یکی از چالشهای انتخاب این لباسها در انتخاب سایز است. طبیعتاً هرچقدر کیفیت لباس از بابت پارچه، طراحی و دوخت بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر است. هر مشتری به قیمت حساس است و قیمت کالا اولین چیزی است که میخواهید بدانید. دلیلش هم حساس بودن پوست نوزادان است. راهنمای خرید لباس مجلسی زنانه به شما میگوید: اندام ساعت شنی بهترین فرم شناخته شده در بین اندام زنان است، این نوع اندام دارای شانه ودور سینهی پهن، کمر باریک، باسن بزرگ و عریض و رانهای پر و گرد است.

پس بهترین راهحل برای تشخیص اندازه لباس کودک، خرید لباس متناسب با سن او و کمی بزرگتر است. گاهی برای انتخاب سایز پیدا کردن این جدول میتونه بهترین اتفاق دنیا باشه؛ ولی اگه اندازههای خودتون رو ندونین چی؟ فقط کافیه یه نخ یا طناب نسبتا بلند پیدا کنید و با اون اندازههاتون رو علامت بزنین. اما شما نباید فقط به ظاهر لباس ها دقت کنید زیرا جنس و راحتی آن بسیار مهم تر از ظاهر هستند و اگر این لباس ها مناسب نباشند شما دچار التهاب های پوستی، خارش و حتی بیماری پوستی میشوید پس قبل از اینکه جذب ظاهر لباس شوید حتما جنس آن را در نظر بگیرید و در خرید خود بسیار دقت کنید. درزها، زیپها و غیره را بررسی کنید تا مطمئن شوید که از کیفیت خوبی برخوردار هستند.

تگموند با این مطلب به شما کمک میکنه تا در عرض ۵ دقیقه سایز لباس مناسب خودتون رو پیدا کنید پس با ما همراه باشین. برای داشتن سایز دور کمر ما براتون روش خیلی راحتی رو انتخاب کردیم. برای داشتن درستترین عدد شما باید برجستهترین قسمت سینه رو اندازه بگیرین. به وسیله متر یا خط کش ۵/۵ سانتیمتر بالاتر از ناف خودتون رو پیدا کنید و دور کمرتون رو از همون ناحیه اندازه بگیرین. آخرین نکتهای که رعایتش برای اندازه گیری این ناحیه لازمه اینه که نباید متر رو خیلی شل یا خیلی سفت بگیرین چرا که در هر دوی این حالتها اندازهای که بدست میارید باعث میشه سایز اشتباهی رو انتخاب کنید.