بهترین راهنمای خرید لباس نوزاد برای والدین

کلاه فرقی نمیکند فرزندتان زمستان به دنیا بیاید یا تابستان. از طرفی یک کلاه لبهدار مناسب میتواند از صورت نوزاد در برای آفتاب شدید تابستان محافظت کند. کمی جلوتر درباره لباسهایی که نوزاد نیاز دارد، برایتان خواهیم گفت. فروشگاه ویرما سابقه ی بسیار درخشانی را در زمینه فروش انواع لباس بچه گانه داشته است و خریداران می توانند با خیال راحت از صفحه نخست فروشگاه ما راجع به انواع لباس بچه گانه دخترانه و پسرانه اطلاعات مورد نیاز را به دست آورده و سپس خریدشان را شکل دهند. اینطوری موقع پوشاندن لباس به او با دیدن قیافه ناراحت و حتی گریانش مواجه نمیشوید.

در عین حال موقع پوشاندنشان با قیافه ناراحت نوزاد روبهرو خواهید شد. نوزاد تازه متولد شده پوست حساسی دارد. یک خوبی دیگر هم دارد. نکته: زیرپوشها و بلوزهایی که جلویشان باز میشود از یک جهت دیگر هم مناسب هستند. تولد دمای محیطشان کاملا متفاوت میشود. لباسهایی که قسمت پایینیشان هم بهصورت چسبی بسته میشود حسابی کمک حالتان خواهند بود. در صورتی که کیفیت پارچه مطلوب نباشد، بعد از چند بار شستشو دیگر قابل استفاده نخواهد بود و این موضوع می توان هزینه بیشتری را برای آن ها رقم بزند. یکی دیگر از نکات به عنوان راهنمای خرید لباس بچه گانه توجه به این نکته است که به علت تحرک زیاد کودکان در هنگام بازی، بهتر است لباسی گشاد و راحت برای آن ها خریداری کنید تا مانع از جنب و جوش آن ها نشود. از طرف دیگر مثل یک جوراب شلواری پایینشان بسته است و بدن فرزند دلبندتان را گرم نگه میدارد.

جالب است بدانید که آنها توانایی تطبیقدادن دمای بدن شان با دمای محیط را در حدود ۶ماهگی به دست میآورند. مثلا شاید آنها لباس های خریداری شده شما در نوعی کیسه مثل کیسه زباله بسته بندی کنند، به همین خاطر ریسک نکنید و همیشه کیسه یکبار مصرف با خودتان به فروشگاه لباس دست دوم ببرید. اگر اقتصادی فکر کنید و لباس بزرگ برای دختربچه تان بخرید مطمئن باشید پشیمان میشوید زیرا لباس بزرگ بچه ها را شلخته نشان میدهد و حسابی دست و پا گیر است همچنین لباس تنگ هم بچه ها را کلافه میکند پس سایز فرزندتان را بدانید. در صورت خرید آنلاین ، مطمئن شوید که راهنمای اندازه در وب سایت مارک ذکر شده است. فقط به این دلیل که فرزند شما نوزاد است و نمیتواند فعالیتهای هیجانانگیزی در فضای باز انجام دهد، شما نباید تهیه لباسهای ویژه انواع فعالیت را برای او نادیده بگیرید. در حال حاضر انواع پاپوش مانند پارچهای، کرکی، چرمی و غیره در بازار موجود است که میتوانید با توجه به بودجه خود برای نوزاد تازه به راه افتاده خود خریداری کنید.

پس اگر نوزاد تابستان به دنیا میآید، به فکر لباس پاییزه باشید. اگر قصد خرید این مدل لباس را دارید، حتماً به هماهنگی کامل رنگ و طرح اجزای تشکیل دهنده دقت کنید. لباسهایی را انتخاب کنید که پوشاندن و در آوردنشان ساده است. از کجا بفهمیم سردش است؟ این لباس ها استفاده زیادی دارند و پس از این که پاره یا خراب شدند می توانید آن ها را به عنوان دستمال گردگیری استفاده کنید. علاوه بر مزیت آشکار خرید لباس عروس دست دوم از نظر پایین نگهداشتن برچسب قیمت نسبت به خرید لباسی نو، شاید بخواهید نکته مهم دیگری را نیز در نظر بگیرید. قسمت بالای این دستکشها باید دور مچ را بگیرد تا از دست بچهها در نیاید. برای انتخابی بهتر در سایز همیشه قد، دور کمر و دور سینه فرزندتان را داشته باشید و از راهنمایی های فروشنده استفاده کنید.