اهمیت جنس رویه کفش های ورزشی

بدین صورت یک واحد تولیدی، روستای ینگیقلعه را سرپا نگه داشت، تا زنان و مردانش در همان اتمسفر تنفس کنند، نیروی کار خود را برای آبادانی آن به کار گیرند و به حاشیهنشینی شهرهای بزرگ تن ندهند. داشتن کمی لج در ناحیه پاشنه و کوتاهتر از لج پاشنه در ناحیه پنجه باعث میشه تا کفی کفش تخت نباشه و همونطور که می دونید کفش هایی که تخت نیستن و لج کمی دارن ، باعث میشن تا بر اثر استفاده در مدت طولانی ، راه رفتن و یا سرپا بودن از ایجاد کمر درد و خستگی و کوفتگی در پاهاتون جلوگیری شه. رئیس کمیسیون آمار جامعه صنعت کفش ایران با بیان اینکه عراق به تنهایی سهم ۵۶ درصدی صادرات ایران را دارد، گفت: اما نوسانات قیمت ارز و افزایش قیمت تمام شده داخلی باعث شده در بازار۳۷۴ میلیون دلاری عراق، سهم ایران از ۲۵ درصد در سال ۲۰۱۳ به حدود ۱۵.۷ درصد در سال ۲۰۲۰ کاهش پیدا کند، اما سهم کشور چین در بازار عراق در همین دوره از ۲۵ درصد به ۵۱ درصد افزایش پیدا کرد.

ینگیقلعه توانسته از مرزهای ایران فراتر رود و در کشورهای همسایه جای پایی برای خود درست کند، جای پایی که تنِ پاک روستا را به ارمغان خواهد آورد. مظفری به ارتباط گسترده اهالی روستا با تجار کشورهای همسایه اشاره میکند و یادآور میشود: تردد خودروهای سنگین صادراتی در این روستا و روستاهای مجاور منجر شده علاوه بر تولیدات ما محصولات محلی هم بین کشورهای همسایه جا باز کند و خواهان داشته باشد. وی در ادامه به احیای بازارچههای محلی کوچک و حتی نانوایی در این روستا میپردازد و عنوان میکند: رفت و آمدها رونق هر چه بیشتر منطقه را پدید میآورند و این موضوع یعنی سرزندگی و تکاپو در روستاها.

این فعال اقتصادی با بیان اینکه علاوه بر اهالی روستای ینگیقلعه از روستاهای دیگر هم امکان جذب نیروی کار فراهم است خاطرنشان میکند: در کنار پرسنل فعال در کارخانه چهار کارگاه خانگی هم ایجاد شده که رویه کفش میدوزند به این معنا که صفر تا صد تولید در این منطقه صورت میگیرد و نتیجه این تولید هم نصیب اهالی میشود. یکی از دیگر سرمایهگذاران این واحد تولیدی همچون دیگر همکارانش بر ضرورت اشتغالزایی تأکید میکند و میافزاید: بزرگترین چالش روستاهای منطقه اشتغال است و چنانچه اقدامی برای رفع این موضوع انجام شود قطعاً ارزشمند است. روح الله هوشمندی نبود اشتغال در روستاها را دلیل اصلی مهاجرت میداند و میگوید: اگر شغل پایدار باشد هیچکس دوری از خانواده و مشکلات زندگی بدون خانه و کاشانه را انتخاب نمیکند، تا پیش از احداث این واحد جوانی در روستای ما پیدا نمیشد همگی در شهرهای اطراف به دنبال کار بودند.

این تولیدکننده به حمایتهای مردم از کمک به ساخت سوله کارخانه تا همراهی این واحد اشاره میکند و ادامه میدهد: دغدغههای اهالی روستا همیشه مهاجرت جوانان بوده در حالی که با وجود این مجموعه مردان و زنان روستا مشغول به کار شدند و به جرأت میتوانم بگویم بیکاری در روستا نیست به طوری که در سال ۱۴۰۰ تعدادی زیادی از پرسنل به خاطر امنیت شغلی که این واحد تولیدی برای آنها ایجاد کرد، دست به تشکیل خانواده و ازدواج زدند. همچنین توجه داشته باشید، جنس و مدل کفش باید طوری باشد که هوا در آن جریان داشته باشد. لی وانچنگ از آکادمی هنرهای زیبایی از دانشگاه جیانگشی در چین با ثبت اختراع بسیار جذاب خود راه رسیدن به این رویا را برای خانم هایی که عاشق زیبایی و مد هستند و همچنین افرادی که فقط عاشق یک مدل کفش با رنگ های متفاوت هستند هموار کرده است .