انواع پارچه رویه کفش ورزشی

در ساخت کفش های پیاده روی بیشتر از مواد مصنوعی استفاده می شود.رویه کفش هایی که از منسوجات و پارچه ساخته می شود معمولا علاوه بر دوام بالا، وزن سبک و قدرت تهویه بالایی نیز دارند که خرید کفش پیاده روی با این نوع رویه یکی از بهترین گزینه ها می باشد. بیشتر کسانی که از کفش ساق بلند استفاده میکنند، این کفش را برای ورزش و پیاده روی زیاد استفاده میکنند. پشتی کفش که در پشت پاشنه قرار میگیرد باید محکم باشد. این جنس از ماده میتواند به طور محکم یا نرم در رویه کفشها به کار برود. میشود گفت بهترین نوع جنس رویه چرم است. در طی یک روز عادی، هنگام راه رفتن پاهایتان بزرگ میشود.

به همین دلیل میزان انحراف شست پا در خانمها 9 برابر آقایان است. چرم طبیعی به دلیل دارا بودن منافذ طبیعی در زمستان پا را گرم و در تابستان خنک نگه میدارد. به طوری كه انحراف شست پا در خانمها، 9 برابر آقایان است. برای امتحان کردن آن باید با شست خود روی آن فشار دهید، اگر فرو نرفت، پشتی محکمی دارد. هر زیره کاربرد خاص خود را دارد و هنگام خرید کفش کوهنوردی باید به نوع و کاربردهای آن دقت زیادی کنید تا از ترک خوردن و شکستگی های زیره کفش کوهنوردی پیشگیری کنید. زیره کفش کوهنوردی در قسمت بیرونی آن است که در تماس مستقیم با زمین قرار دارد و از پاهای شما در برابر عوامل بیرونی محافظت می کند. زمین سخت دارای چمنی بسیار خشک، که در آن ممکن است ماسه و سنگ ریزه نیز پیدا شود، میگویند. اول، شما باید یک جفت کفش پیدا کنید که در هنگام خرید، وقتی آنها را میپوشید، راحت باشند.

کودکان پاهای ظریفی دارند و، چون کمتر مینشینند و مدام در حال دویدن و راه رفتن هستند خرید کفش برای آنها جزو مهمترین خریدهاست. برخی زیره ها آنقدر زیبا هستند که خودشان معیاری برای خرید کفش کوهنوردی اند! این کمپانی با توجه به نوع کاربرد و برنامه های مختلف زیره های گوناگونی نیز تولید می کند. این نوع زیره بسیار سبک می باشد و به دلیل تغییر شکل در دماهای مختلف با لاستیک و TPU (پلی یورتان ترموپلاست) ترکیب می شوند تا تغییر شکل پیدا نکنند. ایران اکونومیست- رئیس کمیسیون آمار جامعه صنعت کفش ایران با بیان اینکه عراق به تنهایی سهم ۵۶ درصدی صادرات ایران را دارد، گفت: اما نوسانات قیمت ارز و افزایش قیمت تمام شده داخلی باعث شده در بازار۳۷۴ میلیون دلاری عراق، سهم ایران از ۲۵ درصد در سال ۲۰۱۳ به حدود ۱۵.۷ درصد در سال ۲۰۲۰ کاهش پیدا کند، اما سهم کشور چین در بازار عراق در همین دوره از ۲۵ درصد به ۵۱ درصد افزایش پیدا کرد.

این لایه علاوه بر محافظت کمک میکند تا کفش سریعا تغییر شکل پیدا نکند. اما بسیاری از مردم به جای توجه به این ویژگیها تنها بهظاهر و زیبایی کفش دقت میکنند. خوشبختانه، چند نکته وجود دارد که میتواند انتخاب کفش مناسب را با توجه به ویژگی های کفش مناسب آسان کند! همچنین جنس کفش نیز متفاوت است و میتواند از چرم، مش، پارچه یا مواد دیگر باشد. زیره کفش جنسهای مختلفی میتواند داشته باشد و هرکدام با کاربرد کفش باید تناسب داشته باشد. هر کفش از قسمتهای اصلی رویه، لایه میانی، کفی، پاشنه و زیره ساختهشده است. کفی کفش در پایین فضای داخلی کفش قرار دارد که با کف پا در تماس است و از ویژگی های کفش مناسب داشتن کفی مناسب است. مقاومت کامل در برابر سرما، رطوبت داشته باشد.