انواع رویه کفش

تقسیم بندی 6 گل میخ بدین صورت است که 4 عدد در جلو و 2 عدد در زیره کفش است. چرمها به چندین دستهبندی تقسیم میشوند که شامل: چرم طبیعی، چرم مصنوعی و نیمهمصنوعی، چرم نبوک، چرم مخملی و چرم روغنی یا ورنی، است. مهمترین خاصیت رویه مش حالت توری بودن آن است زمانی که شروع به فعالیت میکنید سوخت و ساز در بدن شما شروع به بالا رفتن میکند ، این سوخت وساز دمای بدن را بالا میبرد و بدن شما شروع به ترشح آب بر روی پوست به منظور دوباره پایین آوردن دما میکند که به آن تعریق میگوییم ، اگر آب حاصل از تعریق با هوا تماسی نداشته باشد (مانند داخل کفش) تعریق دمای بدن را پایین نمی آورد دمای بدن شما بالا رفته و مجبور بخ استراحت و باز ایستادن از فعالیت ورزشی خواهید شد رویه مش مانند یک لباس بافته شده از پارچه توری امکان رد و بدل شدن هوا را در داخل کفش بوجود می آورد و پای شما را خنک نگه میدارد .

این رویکرد باز است که تاکنون ما را در سفر STRUNG راهنمایی کرده است و ما معتقدیم که این همان روش است که در راه پیش رو به ما کمک خواهد کرد. سوراخهای عبور بند (Eyelets)، بنا به استایل و مدل کتونی میتواند روی کوارتر و یا وَمپ قرار بگیرد. اما رویه کفش نیز، از قسمتهای مختلفی مثل: زبانه، سوراخهای عبور بند و… سوراخهای عبور بند مدلهای مختلفی دارند که در زیبایی کفش موثر هستند. زبانه کفش به همراه بند، اجازه تنگ و گشاد شدن فضای داخلی کفش را به پا میدهد و به راحتتر پا کردن کفش کمک میکند. حتما شما نیز هنگام انتخاب و بررسی کفشها و کتانیهای موجود در فروشگاه کیش اوتلت به مواردی برخورده اید که در ساخت رویه از جنس مش یا توری استفاده شده است با ما همراه باشید تا رویه مش کفش کتانی را بیشتر بشناسیم و با این فناوری جذاب بکار رفته در بعضی کفشها و مزایا و معایب آن بیشتر آشنا شویم .

فناوری می تواند به چیزهای شگفت انگیزی دست یابد، اما تنها در صورت دستیابی به رفتارهای انسانی می تواند به موارد درست دست یابد. از ویژگی های مهم کفش پیاده روی سبک وزن بودن آن است، انتخاب کفش پیاده روی از جنس چرم سنگین برای پیاده روی قطعا اشتباه است، البته بسته به فصل مورد نظر تنفس پذیر بودن کفش پیاده روی و تحمل کافی در برابر سرما و نفوذ آب اهمیت می یابد. البته نسبت به زیره های ویبرام اصطکاک پایین تری دارد که در دو نوع سخت و نرم تولید می شود. زیره کفش یکی از مهمترین قسمتهای کفش است. و در نهایت، زیره کفش تمام چرم طبیعی مردانه رابین از پی یو PU (پلی یورتان) با وزن نسبتا سبک و بسیار بادوام و مقاوم در مقابل سایش و روندگی تولید شده است. کفشهای ورزشی که دارای رویه با مواد مصنوعی مختلف هستند، هم میتوانند سبک و انعطافپذیر باشند، هم میتوانند سفت و سخت و مقاوم باشند.

تشکیل میشوند. که این مجموعه در کنار هم برای محافظت از پا تلاش میکنند. و در کنار زبانه و بند کفش برای تغییر فضای داخلی کفش است. توجه کنید که انداختن کفش در انبوهی از وسایل داخل کمد و یا جاکفشی، میتواند به خاطر فشاری که به کفش وارد میشود، شکل و فرم کفش را عوض کند. سعی کنید کفشها را به رنگهای مختلف خریداری کنید. سعی کنید کفشی بخرید که کفی قابل تعویض داشته باشد. بهعنوانمثال، اگر قصد خرید کفش ورزشی یا چکمههای پیادهروی را دارید، سعی کنید جورابهای ضخیم به همراه داشته باشید. ما می خواهیم این پارچه با اطلاعات بیشتر (با توجه به آناتومی پا و حرکت ورزشکاران) باشد و قصد داریم اولین کفش را در اواخر سال 2021 / اوایل 2022 در دسترس قرار دهیم.