انواع رویه کفش

در حقیقت پیش نیاز در خرید کفش فوتبال از الزامات یک انتخاب درست است. در خرید کفش مناسب ابتدا شما به یک سری شناخت از شرایط و موقعیت نیاز دارید. روند سیر مباحث در این مطلب بدین گونه است که ابتدا پیش نیاز انتخاب کفش فوتبال را بررسی میکنیم. پس در این زمینها برای بازی به قدرت کششی بیشتر برای سرعت گرفتن و دویدن نیاز است. برای این زمینها کفشهایی با گل میخ ( استوک) متمرکز پلاستیکی مناسب است. تقسیم بندی 6 گل میخ بدین صورت است که 4 عدد در جلو و 2 عدد در زیره کفش است. کفش فوتبالی که داخل سالن استفاده میشود، یک زیره تخت لاستیکی دارد. این قسمت برای پوشاندن پا در زیر بندها استفاده میشود و اجازه تنگ و گشاد کردن کفش را هم به استفاده کننده آن میدهد.

کفشِ مناسب فوتبال هم از آیتمهایست که همیشه مهم و بسیار مورد توجه واقع بوده. زمین سخت دارای چمنی بسیار خشک، که در آن ممکن است ماسه و سنگ ریزه نیز پیدا شود، میگویند. زمین سفت به زمینی گفته میشود که دارای چمنی تقریبا کوتاه و طبیعی است. رویه کفشایمنی برای شرایط های مختلف کاری دارای انواع مختلف است. مواد ساخته شده توسط بشر معمولاً با مواد شیمیایی مختلف ساخته می شوند که بوی متعفن از آنها ایجاد می کند. بیشترین وقت برای طراحی کفش نیز مختص قسمت رویه می باشد.در کفش های ورزشی که چند دهه پیش تولید می شد فقط از لاستیک برای قسمت رویه استفاده می شد. در زیر آن، چمن طبیعی با خردههای لاستیک، پرزهای مخصوص و یا ترکیبی از ماسه و خرده لاستیک پر میشود. یک سطح صاف و سفت بدون ناهمواری دارای روکش صیقلی یا بدون صیقل است. کفش ایمنی دارای مزایا و معایب خود است.

۶-چرم راحت است. چرم در عین دوام و سختی بسیار راحت است. جنس میخ آنان از Tpu سخت و فشرده است تا منجر به افزایش طول عمر و دوام کفش گردد. نوع گل میخ زیره کفش آنان مثل کفشهای زمین سفت مخروطی و یا تیغهای اما با پایههای کوتاه میباشد. اما نکتهای در گل میخ آنان مطرح است. این گل میخها از جنس آلومینیوماند. جنس رویه و زیره کفشها نیز اغلب با توجه به همین دستهبندیها، مشخص میشود. توجه داشته باشید که این کفش مدل رابین بوده و یک محصول ایرانی با کیفیت مناسب و بالا میباشد. جنس رویه کفش مناسب متفاوت است. پای هر شخص بدلیل نوع استخوان بدنی، با هر شخص دیگری متفاوت است. پس از آن انواع زمین بازی و کفش مناسب هر زمین را معرفی میکنیم. پس از آن از تاثیر فرم پا در خرید کفش صحبت میکنیم.

با بررسی تمامی این موارد به نوع پسّت و موقعیت بازی در خرید کفش اشاره میکنیم. در اینجا روشی برای تشخیص نوع قوس پا در خرید کفش مناسب فوتبال خود، ارائه میدهیم. اما نکتهای وجود دارد که در خرید کفش ورزشی برای هر نوع فرم پا یکسان است. زمین با چمنهای مصنوعی برای هر نوع آبوهوا مناسب است. چرا که هر حرکت و اقدامی دربازی فوتبال نیاز به میزان خاصی کنترل و شدت کشش و فشار میباشد. برای تشخیص میزان انععطاف پذیری، شما نیاز دارید نوع قوس پای خود را بشناسید. آن دسته از بازیکنانی که قوس بالایی دارند، میتوانند کفشهای خود را با یک سری بالشتکهایی تهیه کنند تا میزان قوس را کنترل کند. پای خود را در آب فرو کنید و روی یک تکه مقوا قدم بگذارید. ۳-چرم ضداب است. کفش چرمی پای شما را خشک نگه میدارد و مانع نفوذ آب و آشغال به داخل کفش میشود.