انواع رویه کفش برای فعالیتهای مختلف

ومپ قسمت مرکزی کفش، روی پا و جلوی کفش است. بنابراین نسبت به جنسهای دیگر کفش، دارای تنوع بیشتر و قیمت پایینتری هستند. تمیز کردن چرم به نسبت سایر جنس ها راحت تر است. اگر دقت کنید رویه کفش ها معمولا چندین تکه بهم دوخته شده هستند. یا اگر هم برای کفش رسمی از کفش ساق بلند استفاده میکنند، کفش را با دامن یا لباس مجلسی استفاده میکنند که قرار نیست شلوار روی آن را بگیرد. پس از آن انواع زمین بازی و کفش مناسب هر زمین را معرفی میکنیم. روند سیر مباحث در این مطلب بدین گونه است که ابتدا پیش نیاز انتخاب کفش فوتبال را بررسی میکنیم. از برندهایی که این ویژگی منحصر به فرد را دارد، آدیداس است. بسیاری از فعالانِ حرفهایِ تولید کفش در جهان با نام تبریز و کیفیت منحصر به فرد تولیدات این شهر در حوزه مذبور آشنا هستند، اما در طول سالیان خیر، واردات بی رویه کیف و کفش چینی و ترکیه ای، عرصه را برای این صنعت درآمدزا، محدود و تنگ ساخته است.

چرا که این نوع گل میخ باعث افزایش سرعت، کشش و راحتی و کاهش فشار از سطح زمین به پا میشود. با افزایش متعدد مراکز تولیدی کفش های های کپی امروزه به بدون داشتن دانش و تجربیات شخصی شاید به سختی بتوان جنس رویه اصلی از غیر اصلی را تشخیص داد. بطور کل مش نوعی پارچه است که منافذ زیادی دارد این منافذ ممکن است کاربردهای زیادی داشته باشند به عنوان مثال توری هایی که برای سایه بان استفاده میشوند قابلیت عبور هوا از خود را دارند درصورتی که نور از آنها عبور نمیکند و یا وقتی در آستر شلوار یا شلوارک از مش های سبک استفاده میشود با افزایش سطح باعث عبور هوا در زیر لباس و کمک به خنک سازی بدن میشوند اما وقتی صحبت از کفش کتانی میشود ما به نوعی مش احتیاج داریم که بسیار محکم و سبک باشد و به اندازه کافی مسیر عبور هوا را آسان کند.

به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزیگروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، صنعت تولید کیف و کفش در ایران از نمونه فعالیت هایی محسوب می شود که از سابقه ای نسبتاً طولانی برخوردار است. اخیرا شرکت های مثل ECCO کفش هایی با چرم یاک نیز ساخته اند. مثلا میگویند کفش چرم گاوی است. در نتیجه انتخاب اول همه کفش چرم است. در صورتی که این کفشها را در زمین غیر نرم استفاده کنید، چسبندگی با زمین و تعادل خود را از دست میدهید و در نتیجه به قوزک پای خود آسیب وارد میکنید. این زمینها شبیهسازی از چمنهای طبیعی اما با مواد غیر طبیعی است. اگر بیشتر ردپای خود را ببینید، قوس کمی دارید، اما اگر کمتر ببینید قوس بالایی دارید. فرقی نمیکند آقا یا خانم باشید، اگر شما هم به فوتبال علاقه دارید این مطلب را هرگز از دست ندهید. برای تشخیص میزان انععطاف پذیری، شما نیاز دارید نوع قوس پای خود را بشناسید.

اما در جایی که پای شما خم میشود انعطافپذیری مورد نیاز فراهم باشد. پس در این زمینها برای بازی به قدرت کششی بیشتر برای سرعت گرفتن و دویدن نیاز است. در این صورت، پا حالت متقارن و متعادلی به خود میگیرد. ظاهر این زیرهها، توپُر بوده و در حالت خم كردن، انعطاف بیشتری دارند. 2. از قالبهاي مخصوص برای كفش (فنری يا معمولی) نيز مي توانيد براي حفظ حالت اوليه كفش استفاده كنيد. نوع زمین بازی فوتبال، کفشهای مخصوص بازی را از یکدیگر متمایز کرده است. این امکان انتخاب را برای بازیکنان راحت کرده است. در زیره این کفشهای یک سری برجستگیهای دایرهای وجود دارد که به آنها گل میخ میگویند. در روزهای بارانی هم، نرم و گل آلودند. تفاوت اساسی این کفشها در زمینهای بازی مختلف، زیره آنان است. برای این زمینها کفشهایی با گل میخ ( استوک) متمرکز پلاستیکی مناسب است. اما نکتهای در گل میخ آنان مطرح است.