انواع رویه کفش برای فعالیتهای مختلف

کفشها معمولاً ازنظر کاربردی به سه دسته اصلیِ کفشهای معمولی، ورزشی و صنعتی تقسیمبندی میشوند. یکی از مهمترین دستهبندیهای کفش، طبقهبندی کردن آنها ازنظر کاربردی است. آنها یا رویهای از چرم طبیعی دارند یا از پلاستیک و چرم مصنوعی تهیه می شوند. لاستیک حالت خشک و بدون روحی دارد که باعث خستگی در قسمت روی پا می شود و قدرت تهویه و انعطافپذیری را از کفش می گیرد.از همین رو مواد متعددی برای قسمت رویه کفش پیشنهاد و به کار برده شد. رویه کفشایمنی برای شرایط های مختلف کاری دارای انواع مختلف است. 1. كفش های نو را كه براي اولين بار می خواهيد استفاده كنيد فقط به مدت ده دقيقه در روز بپوشيد تا حالت اصلي و زيبايي اوليه كفش برای مدت زيادی حفظ شود.

چرم خالص: از این چرم برای تهیه انواع کفش ایمنی استفاده می شود که دارای ضخامت مناسب است. ایرمش از یک توری نایلون به عنوان لایه وسط استفاده میکند که به آن ایرمش فابریک میگویند و در رو و زیر از پارچه های مش بافته شده از پلی استر و کتان استفاده میشود رویه مش با ترکیب مناسب این سه ماده کشسانی متفاوتی را ایجاد میکند که میتوانید به راحتی در انواع کفش کتانی این تفاوت را احساس کنید علاوه بر سلیقه های مختلف نیاز ورزشکاران در رشته های مختلف نیز در ایجاد این تفاوت موثر است به عنوان مثال کفشی که برای تنیس طراحی شده از جنس مش ضخیم تر و با کشسانی کمتر و کفشی که برای پیاده روی طراحی میشود رویه کشسانتری دارد که به ایجاد حس راحتی بسیار کمک میکند.

این محافظت از پا را همه قسمتهای رویه کتونی به کمک یکدیگر انجام میدهند. طراحی و بافت رویه و پستایی کفش و کتانی در این مجموعه تولیدی کلیه مراحل اعم از طراحی ، نقشه زنی ، پیاده سازی مدل شما از روی عکس یا نمونه و در نهایت انجام بافت تخصصی و پیچیده ترین طرح های چند رنگ در کمترین زمان به صورت تک جفت (با کمترین ضایعات نخ) به صورت دهنه معمولی یا کشی (لب کش) بدون نیاز به زوار دوزی و همچنین بافت طاقه ای پارچه با عرض های متنوع و ضخامت و گرماژ پارچه دلخواه شما با استحکام بالا و گرید شده توسط دستگاه های 2017 بافت فوق پیشرفته آلمانی مخصوص بافت پستایی با ظرفیت تولید بالا و بالاترین کیفیت و قیمت مناسب و رعایت محرمانه بودن طرح شما نزد ما با کمک مهندسین و پرسنل مجرب این شرکت تولیدی با سابقه 50 ساله در بافت آماده خدمت به شما تولید کنندگان عزیز کفش و کتانی می باشد.

این کفش ها دارای کیفیت بالا بوده و امکان تهویه مناسب برای پا فراهم می شود. وقتي شما کفش پاشنه بلند می پوشيد، کمر برای جبران فشار وارد شده به پاها، قوس زيادي به خود مي گيرد و از حالت طبيعي خارج مي شود. این كفشها، انگشتان پا را تحت فشار قرار داده و آنها را بد فرم می كنند. • كف پای پهن: در این نوع كف پا خیلی كم قوس وجود دارد و اغلب پاشنه ی پا، تحت فشار شدید قرار می گیرد. افزایش روزافزون فعالیت و کارهای روزانه باعث میشود به ناحیه کمر و پاها فشار زیادی وارد شود. پس نوعی از كفش را انتخاب كنید كه شست پای شما را به خوبی حمایت كرده و تحت فشار قرار ندهد. زیره كفش : زیره كفشهای موجود در بازار دو نوع است. در این روش ارسال، (درصورت موجود بودن محصول) مرسوله ظرف ۲ الی ۵ روز کاری تحویل پست شده و توسط پست در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود.