انواع رویه کفش برای فعالیتهای مختلف

احتمالاً هیجان انگیزترین نکته در مورد STRUNG این است که ما هنوز در مراحل ابتدایی توسعه آن هستیم، آزمایش در حال انجام برای اقدامات بعدی اساسی خواهد بود، اما مهمتر از آن مسیر مصرف کنندگان و ورزشکاران است، آنها چه می خواهند و چگونه نیازهای آنها چگونه تغییر می کند؟ این رویکرد باز است که تاکنون ما را در سفر STRUNG راهنمایی کرده است و ما معتقدیم که این همان روش است که در راه پیش رو به ما کمک خواهد کرد. مردم راه هایی را برای اصل بودن یا نبودن چرم امتحان می کردند یکی فندک زیر چرم می گذاشت و دیگری تلاش می کرد با معیارهای حرفه ای تری اصل یا غیر اصل بودن چرم را تشخیص دهد.در صنعت تولید کفش های ورزشی به ویژه کفش های سالنی چرم نقش اصلی را در ساخت قسمت رویه کفش دارد و اولین انتخاب برای خرید کفش سالنی انتخاب این مدل از کفش ها می باشد.اما برای تشخیص اصل بودن چرم رویه هیچ گاه از روش های سنتی استفاده نکنید چرا که ممکن است علاوه بر چرم ماده ای دیگر در ساخت رویه کفش به کاربرده شده باشد.

اگر قصد دارید زودتر از پایان روز به خرید کفش بروید، سعی کنید قبل از رفتن روی تردمیل بهطور نسبتاً سریع پیادهروی کنید و یا هر نوع دیگری از تمرینات ورزشی سریع را انجام دهید. در ادامه ویژگیهای مختلف، انواع متنوع رویه در کفشهای ورزشی را بررسی میکنیم. قسمت بالای کفش، به نام رویه، همراه با زیره، کفی، زبانه و هر سوراخ یا بند در روی کفش را بررسی کنید. ما با ساختن کفش به با دست فاصله زیادی گرفته ایم و با بررسی قابلیت های این فناوری روز به روز چیزهای جدیدی یاد می گیریم. هنگام خرید جوراب به همراه داشته باشید. پاشنه کفش باید کاملا راحت باشد، هنگامی که بندهای کفش ورزشی را بستهاید (نه خیلی محکم) باید قادر باشید پا را از درون کفش بیرون بیاورید. تشکیل میشوند. هر کدام از این قسمتها وظیفههای مختلفی را برعهده دارند. تشکیل میشوند. که این مجموعه در کنار هم برای محافظت از پا تلاش میکنند.

بزرگترین آسیبی که میتوان به پا وارد کرد، استفاده از کفش های پلاستیکی است. میخهایی که زیر این کفشها وجود دارد معمولا به شکل تیغهای است. رویههایی که ترکیبی از مواد مصنوعی هستند، معمولا در صنایع تولید کفش، بسیار مورد استفاده قرار میگیرند و بازه قیمت آنها از ارزانترین کفشها، تا گرانترین انواع آنها متغیر است. معمولا خانم ها طرفدار انواع مدل کفش ها در موقعیت های مختلف هستند تا بتوانند کفش مناسب موقعیت های مختلف را با لباس هایشان ست کنند . پای انسان، قلب دوم بدن اوست و مسلماً کفش هم به عنوان محافظ قلب دوم بدن، باید به اندازه کافی پا را از خطرات و آسیبهای احتمالی مراقبت کند. که تمامی این قسمتها در محافظت از پا نقش بسازایی دارند. در کفش های غیر از ورزشی بهترین رویه کفش ، رویه کفش چرمی میباشد که از پوست حیوانات مثل گاو ، گوسفند و بز استفاده میشود و در ایران بشتر رویه های کفش چرمی از پوست گاو استفاده میشود که از نظر ضخامت و مقاومت بهتر از پوست دیگر حیوانات می باشد .

رویه از 4 قسمت اصلی تشکیل شدهاست. کفشها از قسمتهای مختلفی شامل: رویه، زیره، کفی، پاشنه و… در بعضی از کفشها محافظی پارچهای یا ابری نیز در این قسمت قرار میدهند. اما رویه کفش نیز، از قسمتهای مختلفی مثل: زبانه، سوراخهای عبور بند و… سوراخهای عبور بند مدلهای مختلفی دارند که در زیبایی کفش موثر هستند. و در کنار زبانه و بند کفش برای تغییر فضای داخلی کفش است. زبانه کفش به همراه بند، اجازه تنگ و گشاد شدن فضای داخلی کفش را به پا میدهد و به راحتتر پا کردن کفش کمک میکند. حس بهتری را تجربه میکند. کوارتز به قسمت پشتی رویه گفته میشود، که از پشت پا محافظت میکند. این ساختار، پا را در جای خود نگهداشته و مانع از حرکت بالا و پایین یا چپ و راست آن میشود. هرچه بیشتر درمورد چگونگی تبدیل شدن کد به کد طراحی درک کنیم، می توانیم آن را بیشتر گرفته و در منسوجات جدید STRUNG اعمال کنیم.