انواع رویه کفش برای فعالیتهای مختلف

قابلیت شستشو : رویه مش به این دلیل که از الیاف مصنوعی تولید میشود و بعضا با لعاب نانو روکش میشود به راحتی قابل شستشو بوده و اثر لکه و رنگ پس از شستشو روی آن نمیماند. اما همه آنها در ساخت یک سطح دو لایه توسط انسان یکسان هستند: یک سطح خارجی چسبیده به یک لایه پشتی که از الیاف پلی استر تشکیل شده است. ینگیقلعه یکی از هزاران روستایی است که ناقوس اشتغال پایدار را به صدا درآورده تا جایی که میتوان گفت بیکاری در این روستا وجود ندارد، بدون شک احداث یک واحد تولیدی آن هم با جذب بازارهای صادراتی بر رونق و توسعه این روستا افزوده و چراغ راهی برای دیگر مناطق روستایی شده است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر هر چهار روز یکبار یک کانتینر کفش از روستا بارگیری و به مقاصد خارجی ارسال میشود بیان میکند: روزهای آغازین کار با ۱۲ ایستگاه تولید، ۱۵ روز یکبار محصول ارسال میشد اما با همکاری مجموعه تنپاک روز به روز تولید افزایش پیدا کرده و به زودی طرح توسعه کارخانه در دست اجرا قرار میگیرد. وی تأکید میکند: با توجه به اعتباری که در دسترس داشتیم سود حاصل از فروش و تولید را در راستای تجهیز کارخانه صرف کردیم تا جایی که از ۱۲ ایستگاه تولید به ۶۴ ایستگاه رسیدیم به این معنی که طی دو سال این واحد تولیدی جهش خوبی در زمینه افزایش محصول داشت و این اتفاق تنها با سود فروش و تولیدات محصول رقم خورد.

مظفری به ارتباط گسترده اهالی روستا با تجار کشورهای همسایه اشاره میکند و یادآور میشود: تردد خودروهای سنگین صادراتی در این روستا و روستاهای مجاور منجر شده علاوه بر تولیدات ما محصولات محلی هم بین کشورهای همسایه جا باز کند و خواهان داشته باشد. مظفری از جذب بازارهای صادراتی در روزهای ابتدایی تولید یاد میکند و میافزاید: اولین تولیدات ما راهی کشورهایی چون عراق، عمان، افغانستان و بحرین شد و همچنان هم بر اساس نیازهای خارجی محصول تولید میکنیم. علاوه بر آن چون ساختار آن به صورت بافتهشده است، نفش کشیدن پا در این مدلها به خوبی انجام میشود. کفشهای با رویه میکروفیبر نیز مانند رویههای پارچهای سبک هستند و پاها امکان نفس کشیدن در آنها را دارد.

برای مثال اگر لباس شما سبک و تابستانی است، میتوانید کفشی سبک و باز بپوشید. روستاهای دور و نزدیک علاوه بر حال و هوای «خوشا به حالت ای روستایی» ایجاد شغل و توسعه تولید را بر داشتههایشان اضافه کردند و پرچم تولید داخل از کیف و جوراب و لباس تا کفش و قبضه بازارهای صادراتی را برافراشتند. یا اگر هم برای کفش رسمی از کفش ساق بلند استفاده میکنند، کفش را با دامن یا لباس مجلسی استفاده میکنند که قرار نیست شلوار روی آن را بگیرد. مواد طبیعی برای رویه کفش مورد استفاده قرار میگیرد. میکروفیبرها از فیبر سبکتر هستند و از الیاف طبیعی ساختهشدهاند. رویههای پارچهای ساختهشده از الیاف طبیعی، مورد حمایت نهادهای حفاظت محیطزیست میباشند.