اما چرا خریدهای اینترنتی چنین مشکلی دارند؟

همچنین تا زمانی که نوزاد به دنیا نیامده است نمی توانید در خصوص سایز او نظر بدهید. سایز لباس نوزاد در شرکت های مختلف متفاوت است و شماره برچسب نشانگر این نیست که فرزند شما چطور باید رشد کند. بسیاری از تولیدکنندگان نمودار اندازهای در وبسایت خود دارند؛ بنابراین آن را بررسی کنید تا قبل از خرید یک کالا مطمئن شوید سایز مناسب را انتخاب میکنید. همانطور که بیشتر عنوان گردید، همه سایزها برابر نیستند؛ بنابراین در زمان خرید لباس های دست دوم باید به اندازه های دیگر هم توجه داشته باشید. اگر چه راحتی لباس امری حیاتی محسوب می شود، اما زیبایی و به روز بودن نیز باعث افزایش اعتماد به نفس کودکان می شود.

در صورتیکه بخواهید لباس ها را در فروشگاه امتحان کنید (به نکات این مسئله در ادامه اشاره خواهیم کرد)، نباید لباس های زیادی پوشیده باشید، چون تنها در این صورت امتحان کردن لباس به راحتی صورت می پذیرد. طوری که بتوانید به راحتی نوزاد را عوض کنید. اگر متوجه شدید پشت گردن نوزاد قرمز شده است برچسب را جدا کنید. معمولا برچسب لباس، که اطلاعات اندازه و شستشو روی آن ذکر شده است و پشت گردن چاپ می شود، باعث تحریک پوست می شود. در صورتی که رسمیت مراسمی که به آن دعوت شدهاید کمتر است سراغ لباسهای سادهتر با قد کوتاه تا روی زانو بروید. زمانی که می خواهید یک شلوار بخرید اندازه ی دور کمر و قد برایتان ضروری است، البته لازم به ذکر است که علاوه بر این موارد گفته شده بهتر است اندازه دور ران های خود را نیز در نظر داشته باشید. راهنمای خرید لباس مجلسی زنانه به شما میگوید: اندام ساعت شنی بهترین فرم شناخته شده در بین اندام زنان است، این نوع اندام دارای شانه ودور سینهی پهن، کمر باریک، باسن بزرگ و عریض و رانهای پر و گرد است.

یکی از عوامل اثر گذار بر خرید نوع لباس و پوشش برای بانوان، فرهنگ هر کشور است. اما اگر آنلاین خرید کنید، این امکان وجود ندارد. مشکلی که معمولا والدین جدید هنگام جستجو و خرید لباس نوزاد در فروشگاهها با آن روبرو هستند، وجود تعداد زیادی گزینه برای انتخاب و نحوه گزینش بین آنها است. همه والدین به شیک بودن فرزندشان توجه می نمایند و سعی می کنند بهترین لباس ها را برای آن ها تهیه کنند تا ظاهری امروزی داشته باشند. پس همیشه نظر فرزند تان را نیز جویا باشید تا از هر لحاظ بهترین لباس را خریداری کنید، اما در این میان کیفیت را فراموش نکنید.

وقتی برای خرید لباس های دست دوم یا هر نوع کالای دیگری در این حوزه اقدام می کنید، می خواهید مطمئن شوید که آن وسیله مطابق با موقعیت مورد نظرتان خواهد بود. وقتی چیزی را پیدا می کنید که تقریبا به شما تضمین می دهد کس دیگری آن را ندارد، حس خوبی به شما منتقل می شود، چون احساس می کنید کسی سرمایه و کالای دلخواه تان را مال خود نکرده است. اندازه دیگری را به این امید که یک روز در آن جا خواهید گرفت خریداری نکنید؛ چون آن لباس در کمدتان آویزان خواهد ماند. برای خرید لباس ورزشی زنانه درست مثل هر کفش و لباس دیگری میتوانید به نمایندگیها و پاساژها سر بزنید، اما اگر به یک فروشگاه اینترنتی لباس با اعتبار بالا که نمایندگی برندهای مختلف ورزشی را دارد سر بزنید، کار شما آسانتر میشود، چراکه نه تنها به سادگی برندهای مختلف ورزشی را در کنار هم دارید و آنها را با هم مقایسه میکنید بلکه در کوتاهترین زمان جدیدترین کالکشنها در اختیار شما قرار میگیرد.