اما چرا خریدهای اینترنتی چنین مشکلی دارند؟

یادتان باشد قبل از اینکه برای نخستین بار لباسی را به تن نوزادتان کنید حتما آن را بشویید. همچنین می توانید برای اخذ اطلاعات مرتبط برای راهنمای خرید لباس بچه گانه، با همکاران ما در تماس باشید. به عنوان راهنمای خرید لباس شب عید برای آقایان و خانمها به یاد داشته باشید که هیچگاه برای خرید لباس از کسی تقلید نکنید. برای همین هم فرزندتان در لباسش احساس راحتی خواهد کرد. پس خرید تعداد زیادی لباس هم سایز کار چندان عاقلانهای نیست. همچنین این لباسها برای بچههایی که مدام در حال ورجهورجه و شیطنت هستند نیز مناسب نیست. این لباسها میتوانند موقع باز و بسته شدن پوست بچهها را اذیت کنند.

برخی لباسها مانند لباس ورزشی را باید از فروشگاه مربوط به آن بخرید، ولی اگر لباسی خاص و متفاوت میخواهید به فروشگاههای برند معتبر مراجعه کنید. بنابراین پیش از خرید توجه داشته باشید آن را برای چه منظوری میخواهید. اگر میخواهید تیشرت برای نوزاد خود خریداری کنید (به ویژه هنگامی که کوچولوی شما 6 ماهه یا بزرگتر است) به یاد داشته باشید که نوزادان چند ماهه سر بزرگی دارند، بنابراین به دنبال لباسهایی با یقههای بزرگتر یا قابل انعطافتر باشید. کمربندهای تنگ، انواع آویز پارچهای یا پلاستیکی، الیاف مصنوعی، دکمههای سست و بندها میتوانند خطر خفگی برای نوزاد داشته باشند. در عوض روی مدلهای پارچهای گرم که پنجهها را از سرما محافظت میکند، حساب کنید.

شما همیشه می توانید از کسیکه در مغازه کار می کند، در این مورد سئوال کنید یا لباس ها را بر روی لباس دیگری که بر تن دارید، بپوشید. به دنبال مدلهای عجیب غریب نباشید و توجه داشته باشید که لباس باید در تن شما زیبا به نظر برسد. هنگام خرید لباس زنانه به ویژه خرید مانتو، شلوار و سایر اقلام ابتدا اطمینان حاصل کنید که وقت خود را صرف در نظر گرفتن اندازه می کنید. سعی کنید از افراد هم سن، با حوصله، هم سلیقه و البته با سلیقه در انتخاب لباس خود کمک بگیرید. بعضی از فروشگاه های لباس دوم هنوز هم به این صورت لباس می فروشند، اما به غیر از مواردی که قصد دارید تا آنها را برای کارهایی مانند نقاشی یا باغبانی بپوشید از این نوع خرید صرف نظر نمایید. پوشیدن این اونیفورم و لباس متحدالشکل برای شاغلین برخی حرفهها مانند: خلبانی، پزشکی، پرستاری، کارگری، کارکنان یک مجموعه صنعتی و …

یکی از مهمترین و حساس ترین موضوعاتی که در راهنمای خرید لباس بچه گانه ذهن بسیاری از والدین را به سوی خود جذب کرده است، قیمت مربوط به آنها می باشد. سعی کنید لباسی را برای خرید خود انتخاب کنید، که اگر قصد استفاده از آن را در یک مراسم خاص دارید با لباس های سایرین چندان تمایز زیادی نداشته باشد. است برای گرم نگهداشتنشان از ژاکتهای دکمهدار استفاده کنید. تیشرت های ساده سن شما را بیشتر نشان می دهند اما شما می توانید برای همه جا و هر رویدادی از آن استفاده کنید. همان طور که ذکر شد کیفیت پارچه های استفاده شده در لباس کودکان از مهم ترین موارد در هنگام خرید است. رنگکردن لباس نوزادان، آهار زدن به آن و استفاده از عطر یا شویندههای عطری به هیچ وجه توصیه نمیشود. به سبک پوشاکی که علاقه دارید، زیاد نگاه کنید و کارهای مختلف آن را جستجو کنید.