آموزش و راهنمای خرید لباس زنانه برای خانوم ها

اگر قراره غافلگیر بشه و این امکان رو ندارید، بهترین گزینه اینه که یکی از لباسهای اون فرد رو اندازه بگیرید و براساس همون سایز و با کمک جدول راهنمای سایز خرید کنید. اما واقعا چطور قراره سایز خودتون رو بفهمید؟ اما خرج کردن پول بر روی چیزیکه دوست ندارید تا آن را بپوشید، کار بیهوده ای محسوب می شود. پس پیشنهاد میکنیم برای خرید اینترنتی حوصله به خرج بدین و بادقت اندازه های خودتون رو بررسی کنین. اگر احیانا به دنبال کفشهای مناسبی برای یک موقعیت خاص هستید، توصیه میکنیم به دنبال کفش چرمی سبک باشید. از انداختن روانداز، پارچه و پتو روی او، هر چند سبک و کوچک خودداری کنید.

۹-۷ پتوی نوزاد: پتوی نوزاد باید سبک و نرم باشد. سعی کنید لباسهای نوزاد تازه متولد شده خود را از نظر جنسیت، به صورت مشترک بخرید. اگر متوجه تفاوت رنگ حتی در قسمت های ریز لباس شدید، میشه فهمید که لباس کیفیت لازم رو ندارد و طراح در دوخت خود اصلا دقت نکرده است. به جز توجه به کیفیت لباس بهتر است طرح و رنگ های شاد و جذابی را برای فرزندانتان انتخاب کنید، چرا که رنگ ها تاثیر زیادی در ذهن کودکان می گذارند و باعث شور و نشاط آن ها می شوند. برای اینکه در هنگام خرید کفش بهترین عملکرد را داشته باشید، چه ساعتی باید خرید بروید؟ مثلا میتوانید به صورت دقیق از آخرین تکنولوژی ریباک برای طراحی کفش ورزشی دویدن خبر داشته باشید و پیش از خرید لباس ورزشی آدیداس بدانید که در سویشرت ورزشیتان چه تکنولوژی به کار رفته است و دقیقا برای چه ویژگیهایی پول میپردازید.

البته در هنگام بررسی جنبه های مختلف مراقب باشید که دچار وسواس نشوید، اگر لباسی را دوست داشتید و نسبت به کیفیت آن نیز به طور نسبی اطمینان حاصل کردید، خرید خود را انجام دهید. یک بطری آب و میان وعده همراه داشته باشید. ممنون که تا انتهای راهنمای انتخاب لباس با کیفیت همراه ما بودید، نظرات خودتان را در این باره با ما در میان بگذارید. البته باید به این نکته توجه کنین که همیشه سایز بالاتنه و پایین تنه افراد یکسان نیست. به عنوان نکته تکمیلی یادتون باشه اگر اندازه هاتون بین دوتا سایز قرار گرفت همیشه سایز بزرگتر، بهترین انتخاب برای شماست. برای مطالعه راهنمای جامع شستشوی لباس نوزاد، مقاله شستن لباس نوزاد را مطالعه کنید. تمامی فروشگاه های اینترنتی معتبر، صفحهای ایجاد کردهاند که در آن میتوان قوانین مربوط به وبسایت را مطالعه کرد. ما اینجاییم که راجب همین روشها با هم حرف بزنیم. ممکنه بلوز با سایز ۳۶ کاملا برای شما مناسب باشه ولی در عین حال به یک شلوار با سایز ۳۸ احتیاج داشته باشین.

احتمالا برای شما هم پیش اومده که موقع خرید اینترنتی لباس، سایز اشتباهی رو انتخاب کرده باشین و ناچار شده باشین مرجوعش کنین. آخرین نکتهای که رعایتش برای اندازه گیری این ناحیه لازمه اینه که نباید متر رو خیلی شل یا خیلی سفت بگیرین چرا که در هر دوی این حالتها اندازهای که بدست میارید باعث میشه سایز اشتباهی رو انتخاب کنید. یادتون باشه جدولهای راهنمای سایز برای هر سایت و برندی منحصر به فرد و متفاوته. سایزبندی لباس های بچه گانه خود را تنها براساس سن نوزاد و کودک آنهم برحسب ماه درنظربگیرید زیرا سایز های اندازه گیری شده برحسب سانتی متر ممکن است دقیق نبوده و دارای اشتباه محاسباتی باشد و همچنین با توجه به سری دوزی لباس ها در تولیدی ها و کارخانجات در صورت عدم توجه دقیق به فرآیند الگوبرداری و دوخت ممکن است سایز تولید شده در هر سری تولید کمی تغییرکند. اگر که قصد خرید لباس کشی و فری سایز رو دارید حتما به خوبی آن را بکشید و از کیفیت دوخت آن مطمئن شوید؛ اگر که در هنگام کشیدن پارچه، فرم خود را از دست داد، می فهمیم که کیفیت لباس پایین است، ولی اگر فرم خودش رو از دست نداد، پس میشه به این لباس اعتماد کرد و آن را خرید.