آخرین اخبار «کفش های با رویه

این مدل دارای تهویه مناسب است. بهطورمعمول در این قسمت از رویه از پارچه مشبک استفاده میشود که دلیل آن تهویه بهتر هوا و جلوگیری از تعریق پا است. حتی گفته میشود یک زن آمریکایی در طبقه متوسط حداقل 30 جفت کفش دارد . پاشنه پا برای از بین بردن وزن به حداقل رسیده است و زیره لاستیک به طور خاص ساخته شده است تا بتواند در هر نقطه از کشش ایجاد شود و در نتیجه یک میانه کف بسیار مینیمالیستی ایجاد می کند. به کار بردن پارچه پایه STRUNG برای کارکرد و عملکرد همانطور که می خواهیم چالشی است و ادامه خواهد داشت. ما در هر مرحله از رشد می آموزیم که پا با هر مداخله کفشی که روی آن قرار می گیرد ، متفاوت حرکت می کند. پس کفش مناسب آن باید چسبندگی در حد بالا بر روی زمین را تامین کند.

اولین کفش مفهومی از نوع خود برای ایجاد تجربه جدیدی از تمرینات کوتاه مدت با سرعت 5 متر بر ثانیه یا سریعتر ایجاد شد. پای خود را به اطراف حرکت دهید تا ببینید آیا برچسبها، دکمهها، براکت ها یا درزهایی در کفش وجود دارد که باعث ناراحتی پای شما شود. دو دونده آدیداس به عنوان متخصص در این مسابقه شناسایی شدند و هر دو حرکت ضبط و بازخورد مداوم را برای حمایت از توسعه ارائه دادند. میکرو فیبرها در دو نوع پلیاستری و ابریشمی تولید میشوند. پس از دو سال توسعه داخلی آدیداس، ما تصمیم گرفتیم با همکاری شریک طراحی طولانی مدت ، Kram / Weisshaar – استودیوی پیشگام طراحی دیجیتال، این روند را تسریع کنیم. محدودیت های سفر همراه با همه گیری چالش های خاص خود را به همراه داشت، اما ما به دلیل اتصال ربات های STRUNG در سه قاره توانستیم برخی از این موارد را مرور کنیم و کارایی خود را به حداکثر برسانیم.

این شغل همه چیز در مورد کاوش و عبور از مرزها است، بله، شما اشتباه نمی کنید اما همه چیز در مورد یادگیری و استفاده از آنها برای پیشرفت است. با STRUNG ، ماده نهایی ترکیبی است، بنابراین امتحان کردن و کشف کردن اینکه به کجا خواهید رسید پیچیده است. با پیشرفت علم و تکنولوژی کارشناسان تولید کفش های ورزشی به این امر پی بردند که لاستیک ماده اولیه مناسبی برای قسمت رویه کفش نمی باشد. روند ایجاد و پالایش نرم افزار، سخت افزار و نمونه های اولیه STRUNG منجر به افزایش خرید و پیوستن افراد بیشتر و بیشتر با پیچیده تر شدن توسعه می شود.

در ابتدا این کار واقعاً ساختن چیزهایی با دست، ساخت نمونه های اولیه و اجازه پیشرفت پروژه به جای تلاش برای عجله در اوایل کار بود. هرچه بیشتر درمورد چگونگی تبدیل شدن کد به کد طراحی درک کنیم، می توانیم آن را بیشتر گرفته و در منسوجات جدید STRUNG اعمال کنیم. ما می خواستیم ببینیم که چگونه ما به عنوان یک تیم می توانیم با روباتیک و داده های ورزشکاران به روشی معنادار و خلاقانه ارتباط برقرار کنیم. چالش فناوری مواد ما کاملاً واضح بود – ما می خواستیم چیزی بسازیم که بتوانیم نخ ها را در هر جهتی قرار دهیم تا فراتر از آنچه که روش های ایجاد نساجی موجود قادر هستند باشد. احتمالاً هیجان انگیزترین نکته در مورد STRUNG این است که ما هنوز در مراحل ابتدایی توسعه آن هستیم، آزمایش در حال انجام برای اقدامات بعدی اساسی خواهد بود، اما مهمتر از آن مسیر مصرف کنندگان و ورزشکاران است، آنها چه می خواهند و چگونه نیازهای آنها چگونه تغییر می کند؟